Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért van az, hogy ha töltöm...

Miért van az, hogy ha töltöm az androidos telómat, és közben játszok, akkor felmelegszik, és kikapcsol? De ugyan ez van, ha éppen úgy játszok, hogy a hasamhoz ér az az oldala ahol van a töltő csatlakozó, akkor ugyanúgy fel melegszik, és kikapcsol.

Figyelt kérdés
2014. jan. 19. 21:24
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem a túlmelegedés miatt kapcsol ki.Vagyis a gépeknél így van.
2014. jan. 19. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A töltéstől is melegszik és a nagy processzor terheléstől is melegszik. Külön-külön talán bírja, de együtt már nem.

esetleg azt megpróbálhatod, hogy addig nem játszol, míg az akku fel nem töltődött, úgy talán bírni fogja a hálózati üzemet.

2014. jan. 20. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Az nekem is leesett, hogy a túl melwgedés miatt kapcsol ki. Még azt is megértem, hogy a töltést+játékot használva felmelegszik.

De az nem világos, hogy miért melegszik fel majd kapcsol ki, hogyha úgy játszok (nincs töltőn) hogy az az oldal ahol az usb csatlakozó van hozzá ér pl a hasamhoz (lényegében mintha be fognám az usb csatlakozót), akkor miért melegszik fel, majd kapcsol ki?

2014. jan. 20. 23:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!