Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Üdv Van egy Samsung okos...

Üdv Van egy Samsung okos telefonom, és nem töltöttem kb 1.5,2 hónapja az akkumulátorát nem lett baja az akkumulátornak?

Figyelt kérdés
Sajnos betört a kijelző és mostanra tudtam összeszedni annyi pénzt hogy megcsináltassam, de ez idáig nem töltöttem, meg semmit nem is csináltam vele nem lett baja az akkumulátorának?

2014. jan. 20. 20:40
 1/4 anonim válasza:
0%

1.) Feltöltöd, és meglátod...

2.) Egy idő után automatikusan lemerül az aksi. Szóval ajánlanám újra a 16-20 órás töltést.


[Ha felpuffadt, vagy büdös az akksi, akkor dobd ki és vegyél újat !]

2014. jan. 20. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

De ne a kukába dobd, tudod van rajta az a kis jel :D

Az enyém felpuffadt, vettem új akksit.

Nem nagy pénz, az olcsó samsungtól az s4-ig mindbe 4000-6000 a gyári akku.

2014. jan. 20. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
ennyi idő alatt nem lett semmi baja ha feltöltve raktad el ha lemeritve akkor van rá esély és nem kell 16 óráig tölteni csak ártasz neki ez nem nicd v nimh
2014. jan. 20. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
nem volt teljesen lemerülve még majdnem hogy tele is volt
2014. jan. 20. 21:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!