Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerintetek Iphone 5,5s vagy...

Budai Letti kérdése:

Szerintetek Iphone 5,5s vagy samsung galaxy s4 mini érné meg jobban?

Figyelt kérdés

Utána néztem számtalan helyen az előnyöknek, hátrányoknak, és mire eldöntöttem volna, hogy iphone, egy cikk, egy hozzászólás vagy vélemény mindig elbizonytalanított. Eleinte S4 minit akartam, de elkezdett érdekelni az iphone..

szóval akinek van, vagy tud róla valamit, lenne szíves megosztani? negatív, pozitív véleményre egyaránt számítanék.

Leginkább az érdekelne, hogy tényleg nagyon nehéz rá gépről áttenni például egy videót, vagy zenéket, és hogy az alkalmazások tényleg fizetősek?

A véleményeiteket előre is köszönöm!:)


2014. jan. 20. 21:51
 1/4 anonim ***** válasza:

Zenét annyiban nehezebb, hogy szükség van egy szoftverre hozzá (pl a gyári iTunes-ra). Az alkalmazásban kiválasztod, mit rakjon rá a telefonra, szinkronizálod, felmásolja (mp3-akkal is megy, nem kell megvenni a zenét iTunes Music Store-ból).

Videók lejátszását nem próbáltam.

Appok egy része tényleg fizetős, de sok az ingyenes itt is. Facebook, Instagram, meg hasonló "alap" appok természetesen itt is ingyen elérhetőek.

2014. jan. 20. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Zenék feltételéhez egy kliensprogram kell az iphone-nál. A legelterjedtebb az itunes, de van egy itools nevű is, ami egyszerűen használható.


Nem írnék előnyöket, hátrányokat, az iphone teljesen más "világ", mint az android.

2014. jan. 20. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
64 gigás iPhone 5s-em van, én nagyon szeretem. Egyáltalán nem nezeg zenét tenni rá.
2014. jan. 21. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nem nehez zenet tenni ra, sot vannak olyan appok (ingyenesek) amelyekkel youtuberol videokat es zeneket is ra tudsz tolteni szamitogep nelkul.

Nekem sima 5-s van kb 1 eve, es imadom, bar neha ez is lefagy, de meg mindig jobb, mint az elotte levo samsung galaxy s. Ugyanilyen dilemma elott alatam a galaxy s vasarlasa elotte, hallottam mindegyikrol hideget es meleget, gondoltam kiprobalom az androidot. Eletem egyik nagy hibaja volt. Bar azt mondjak azota sokat fejlodott, de az biztos, hogy egy ideig meg nem veszek semmilyen androidot.

5-5s kozott inkabb az 5s-t valasztanam, mert (sajat velemeny szerint) azt tovabb tudod hasznalni a szoftver frissites miatt, es annyival nem dragabb.

2014. jan. 22. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!