Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Tényleg ennyire rossz az LG...

Tényleg ennyire rossz az LG Optimus P970?

Figyelt kérdés
Rám lett "erőltetve" egy ilyen telefon. Nem ilyet akartam, de muszáj lett ezt választanom (vagy nem veszek telefont). Először nagyon jól nézett ki meg minden, de amikor elkezdtem használni, előjött több hiba is. Folyton szaggat, elviselhetetlenül fagy, ha csak elfordítom youtubeozás közben, 1 percig meg se mozdul, azután félig elfordul, de a másik fele a képnek nem, majd elfordul, de nem reagál, persze e közben nem lehet lezárni sem, se kilépni a főképernyőre. Ha meg akarom nézni az e-mailjeimet, akkor belép a g-mailbe, majd általában lelassul, megpróbálok kilépni, kilép, a hátteret betölti, de az ikonokat csak újabb 1 perc után. A kamera minősége jó, sőt, tetszik, de nem bírja a telefon, mert meghal közben. Ha megnyomom a gombot, csak 10 másodperc múlva fényképez. Ennél több hiba is van, de ezek alapján: gyári hibás, vagy tényleg ennyire lassú ez a telefon?

2014. jan. 21. 15:28
 1/5 anonim ***** válasza:
Egy rendes rommal igen jó telefon az.
2014. jan. 21. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 walk w1th mee ***** válasza:
na meg egy task killer sem árthat..én úgymond magamnak annó eléggé jól "beoptimalizáltam" amig szét nem tört..jó telefon volt,szerettem:)
2014. jan. 21. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :) Akkor nincs más hátra, felhívom a szervizt :(
2014. jan. 22. 15:55
 4/5 anonim ***** válasza:

Rakj fel egy rendes romot, ne szenvedj feleslegesen, gyárit felejtsd el.

[link]

ez pl ígéretes

2014. jan. 22. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2014. jan. 23. 16:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!