Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone 5s-re hogy tudok...

Iphone 5s-re hogy tudok telószámot tenni?

Figyelt kérdés
apámnak van iphone 5s-e, és van neki 1000 telószám, viszont új kártyát kapnak, hogy tudja a telóra tenni a telószámokat?? hogy ne keljen be írkálni?

2014. jan. 21. 16:56
 1/8 anonim ***** válasza:
Azok a számok nem a simen vannak,vagy legalább is nem mind mert annyi nem fér rá. Amúgy meg használj itunest.
2014. jan. 21. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

lehet a régi telón vanak, de amennyit tud lement het a simre amit át rak az iphone ba, és rá menti telóra, nem?

és itunes on ezt meglehet csinálni?

2014. jan. 21. 17:05
 3/8 anonim ***** válasza:

Ez a kártyára mentegetés olyan, mint ma lóval járni (vagy kisfloppyval rohangálni). Végülis eljutsz A-ból B-be, de kocsival sokkal gyorsabb meg kényelmsebb.

Persze lehet vele bohóckodni, de minek, hogyha van egyszerűbb megoldás? Ott az iTunes.

2014. jan. 21. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

találtam:

Beállítások/Mail, Kontaktok, Naptárak/SIM kontaktok importálása

2014. jan. 21. 17:11
 5/8 A kérdező kommentje:
Áh de buta vagyok az úgy nem jó XD
2014. jan. 21. 23:28
 6/8 A kérdező kommentje:
Meg mindig nem ettem iTunes al hogy menne.. Mikor egy nagy simen vannak a számok es. Bele sem megy az iphone ba
2014. jan. 21. 23:30
 7/8 anonim ***** válasza:
Gmailen vagy google driveon keresztul is lehet. En anno igy raktam ra a teloszamokat.
2014. jan. 22. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
így van, használj felhőt, megelőzve későbbi gondokat is. de lehet nem is kell, csak iCloud. nem tudom, milyen a régi telefon, de ha az egész névjegyzéket ki lehet menteni vcard vagy csv formátumban, akkor azt úgy egy az egyben be lehet importálni iCloud-ba. onnan meg hát automatikusan letölti iPhone-ra, ha be van állítva.
2014. jan. 23. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!