Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mennyire gáz ilyen színben?

Mennyire gáz ilyen színben?

Figyelt kérdés
Szóval venni akarok egy nokia 625-öt és bejönnek az élénk színek, de se meleg nem vagyok meg páva se meg semmi, csak egyszerűen szeretem. Ugye van fekete, fehér, zöld, narancs és citrom színben. Volt már egy narancs telefonom régen de az eléggé sötét volt, nem lányos. (sony w610i) A kedvenc színem a narancssárga, szerintetek ebben a színben nagyon gázos egy fiúnál? Vagy esetleg a zöld? Ha láttam volna élőben ilyen színben, el tudnám dönteni, de még nem láttam .
2014. jan. 21. 17:58
 1/1 anonim ***** válasza:
Szerintem nem gázos, de lehet hogy mások le fognak szólni. A zöld viszont nagyon is jó.
2014. jan. 21. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!