Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nem alacsonyan gyanús az ára?

Nem alacsonyan gyanús az ára?

Figyelt kérdés

Egy apróhirdetéses portálon ráakadtam egy SE M600i telefonra.


A hirdetésnél lévő telefonszámot felhívtam, a készülék ára 15.000(!!), DE KÉPEKET NEM TUD küldeni.


Azt mondta hibátlan a telefon kívül belül. Ti bíznátok benne? Csak posta jöhet szóba személy átvétel nem.


2009. dec. 3. 16:39
 1/5 anonim válasza:
ne vedd meg
2009. dec. 3. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Úristen most olvastam el mit tettem fel kérdésnek... Kimerültség itt látszik...


Valós kérdés: Nem gyanúsan alacsony az ára?

2009. dec. 3. 16:47
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
épp szólni akartam :D
2009. dec. 3. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem annyira nem gyanus az ára.

Legfeljebb utánvéttel megrendeled és ha nem okés valami akkor nem fizeted ki.

Hameg valami rejtett baja van az úgysem derül ki képekből...

2009. dec. 3. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem alacsony ár ez..Az M600 nem éppen egy új készülék,nincs benne se kamera,se wifi(ujabb okostelókban ez alap).Bővíthető,de az m2 kártya a legdrágábbak közé tartozik.Idegennek soha ne utalj előre pénzt az utánvét sem jó hiszen a csomagot csak azután bonthatod ki miután átvetted(azaz kifizetted) Ha ezek után mégis megvennéd(utánvét) mindenképpen a postás előtt bonts ki,hogy legalább egy tanúd legyen,ha esetleg 3 marék homokot kapnál.Még annyit,viszonyításképpen hogy én a P990i-t 16ezerért vettem a Vaterán.
2009. dec. 3. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!