Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen telefont ajánlotok nekem?

Milyen telefont ajánlotok nekem?

Figyelt kérdés

Most samsung galaxy minim van. Szeretem, de alig fér el rajta valami, és sokat internetezem is rajta. Tehát valami okosabb kéne, ami elbír ezt azt, meg persze hogy ráférjen egy csomó minden, de gondolom ez a memóriától függ... Zsempénzemből venném, mert a szüleim ellenzik ezt az új telefonos témát... Magyarul nem szeretnék rá annyira sokat szánni. Nincsenek nagy elvárásaim, csam lehessen vele fényképezni, lehessen pár zenét rá rakni, és le lehessen rá tölteni a messengert, és a skype-ot. És persze azért okosabb legyen, mint a mostani.

Na meg azt sem bírom ha nem fér el a zsebemben... :D

Előre is köszönöm a válaszokat! :)


2014. jan. 21. 20:11
 1/4 anonim ***** válasza:
Mennyit költenél rá?
2014. jan. 21. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nincs konkrét elképzelésem. Írd, hogy mit ajánlanál, aztán majd meglátjuk...
2014. jan. 21. 21:03
 3/4 anonim ***** válasza:
Sony xperia l
2014. jan. 21. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Enyhén nagy, de azért köszi :D
2014. jan. 22. 15:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!