Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Megéri az iphone 5s?

Megéri az iphone 5s?

Figyelt kérdés
Kétszer annyiba kerül az 5s, mint a 4s. Megéri azért 4s helyett 5s-t venni?
2014. jan. 21. 20:18
 1/8 anonim ***** válasza:
meg. de nem 220ért vedd. lehet már 185ért is föggetlenül.
2014. jan. 21. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
alapból nem ér annyit szerintem egy telefon, mert pislogsz kettőt és rájösz, hogy már elavult vacak
2014. jan. 21. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Persze, hogy megéri az Apple-nak. :D
2014. jan. 21. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Attól függ, mennyi időre tervezel, illetve mit szeretnél vele csinálni. 5s jóval tovább lesz támogatott, és sokkal nagyobb teljesítményű a hardvere, jobb minőségű videót, fényképet készít...
2014. jan. 21. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

"mert pislogsz kettőt és rájösz, hogy már elavult vacak"

akkor jó lassan pislogsz, lassan 2,5 éves 4S-em tökéletesen működik, támogatott, nem lassú, visz mindent szaggatás nélkül... 5S pláne ez lesz.

2014. jan. 21. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
persze, hogy nem az, egy normális felhasználünak, aki mondjuk vesz 3 évente telefont, de aki már fél év után másikért sír, annak nem éri megvenni, mikor valaki a sima ötre azt mondja nem érdemes megvenni, mert régi...
2014. jan. 21. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem okostelefonbol es tabletbol mindig a legujabbat eri meg megvenni, mert annal tovabb tudod normalis gyorsasaggal es szinte minden programmal hasznalni a szoftver frissitesek miatt.
2014. jan. 22. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
most szerintem sem éri meg, még a 4S is elég jó, nekem is az van, és itthon sokmindenre nem is tudnád használni sem az 5-öt sem az 5S-t. tekintve pl itt a csodás LTE hálózat, ami egyben drága, és kiforratlan(lefedettségileg). sebességben meg mivel nem látsz olyan hatalmas különbséget, és esetleg tudod mellőzni az ujjlenyomatolvasót, és a kicsit nagyobb kijelzőt, akkor 4S jobban megéri. talán annyi szól 4S ellen, hogy nagyon szegényes az akksija...meg ha koncerteket akarsz videózni, akkor 5-től mégjobb a hangminőség, de 4S-re se lehet panaszkodni.
2014. jan. 23. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!