Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerintetek vissza vigyem a...

Szerintetek vissza vigyem a szervízbe?

Figyelt kérdés
Van egy Samsung galaxy s3LTE telefonom amit július 31.én vásároltam.Nagyon szeretem csak két problémám van vele az egyik, hoyg valamiért ha házimozival összekötöm rca jack kábellel valamiért halkabb mint a többi androidos teló nemtudom hogy a jacknek lenne e köze hozzá nert a gyári fülesnek más a jack csatlakozója. A másik ami jobban idegesít hogy a telefon képernyője vaksötétben amikor a szobába semmi fény nincs akkor a fekete és sötétszürke képen valamiért sötét fekete csíkok vannak benne de az a furcsa hogy csak teljesen sötétbe látható és nem csak én láttam mielött valaki azt irja hogy csak ugyesett a fény. Egyszer visszavittem ujmobilok gsm-be ahol vettem és mert a csávó nappal nem látta nem vette vissza. Szerintetek visszavigyem megint? Válaszokat előre is köszönöm.

2014. jan. 22. 08:00
 1/6 A kérdező kommentje:
Ja és még annyit hogy bevittem samsungba ott aztmondták hogy ez pixelhiba és ezt beküldik kivizsgálni és ha ők is látják egyből képernyőcsere. Csak az a baj hogy a samsungba nem adhatom be mert a samsung garanciát a bolt nem adta oda hanem a saját garanciájukat adták és azzal csak az ujmovlbilok gsm-be vihetem vissza ahol vettem.
2014. jan. 22. 08:04
 2/6 bp1985 ***** válasza:
Ezért nem veszünk sufni gsm boltba semmit. Azért azt megnézném, hogy melyik távol keleti országba ban eladva a telefon. Nesze neked a 10 ezer ft spórolás. Ez a gsm bolt meg majd ráfogja, hogy a te hibád, vagy hogy nem garanciális.
2014. jan. 22. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
nincs semmi baj a gsm-el 10 éve működik a samsung boltba is kilehet fogni selejtest. Az hogy nem kaptam meg a gyári samsung garit az nemzavar hiszen vállaltak rá garanciát amit persze odaadtak, annyi hogy ők küldik be. Különben nem 10 ezerrel vettem meg olcsóbban mert nyáron mindenhol 140-130 volt az ára én meg 108 ezerért vettem. Várni kellett volna mostmárcsak 90 ezer az LTE :(
2014. jan. 22. 22:49
 4/6 bp1985 ***** válasza:
Ők küldik be, csak nem a gyártóhoz, mivel a függetlenítést illegális módon csinálták meg. Viszont egy kijelző annyiba kerül amennyit "spóroltál". Majd ráfogják, hogy a te hibád, ès kihúzzák magukat a garancia alól.
2014. jan. 23. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Megpróbálom hátha visszaveszik.Ha nem, rájuk borítom az asztalt az biztos. De ha tíz éve működnek csúnya lenne ha ők illegálisan függetlenítik akkor már nem üzemelnének szerintem. De azért köszi a választ
2014. jan. 23. 23:10
 6/6 bp1985 ***** válasza:
imei.info. nézd meg melyik országba lett eladva, ès melyik hálózathoz tartozik. ha legális lenne, akkor a samsung nem hajt el, hanem megcsinálják.
2014. jan. 24. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!