Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sony SP készülékem kijelzője...

Sony SP készülékem kijelzője a megvétele napjátol nem működik.4szer vittem vissza a t-mobile szervizbe ahol mindig csak szoftvert frissitenek. Ami semmit sem ér. Mi a teendő ilyenkor?

Figyelt kérdés
Tudomásom szerint az sp első szériája kijelzőhibás volt.a vodafone nem is forgalmazta azt a szériát.elenben a tmobileval.ezek nem akarják ki cserélni

#Sony Xperia SP #t-mibile szerviz #t-mobile garancia
2013. okt. 17. 18:41
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha szoftvert frissítenek rajta, akkor működik a kijelző valameddig? Ha nem, akkor kötelesek cserélni!


HA jól tudom, akkor a Telekom csak hivatalos gyártói garanciával forgalmaz készülékeket, tehát simán bevihetnéd egy Sony szervizbe, mivel a Sony-hoz szól a garancia.

2013. okt. 17. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

hasonlóan jártam én is...

vásároltunk a t-mobilnál egy xperia sp-t és a 3. nap el romlott... A telefont nem lehet tölteni, 12 óra után sem lehetett be kapcsolni... előtte való napokban android rendszer üzenetet írt ki majd kikapcsolt ( 3X )

Most szervizben van 6 napja... Mikor be vittem a t-mibile ba azt mondták hogy nem a szoftverral van a baj, így el küldték a szervízbe. A fogyasztó kéréséhez a termék típus azonos cseréjét kértem, szerintetek ki cserélik ?


Annyi rosszat olvastam már a Sony szervizről, és reménykedem benne hogy csere lesz.

2013. dec. 18. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 bp1985 ***** válasza:
A sony-t is a telemax javítja. Innentől nincs több kérdèsem.
2014. jan. 25. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!