Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Kijelző Védő Folia!?

Kijelző Védő Folia!?

Figyelt kérdés
Fel tettem a telefonomra és a 2. réteget nem tudom levenni.. ugye mielött fel tesszük le kell szedni az első réteget és rátenni utána pedig a 2.-at miután feltettük de ezen az a kis papir ami a tetején van lejött és igy hogy tudnám leszedni?
2014. jan. 22. 19:43
 1/5 anonim ***** válasza:
Én rajta hagytam , 2 héten belül elkezd a felső réteg leválni és akkor könnyen le tudod szedni
2014. jan. 22. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ragassz rá valami erősebb ragasztószalagot, és óvatosan húzd le vele, arra ügyelve, hogy maga a védőfólia a helyén maradjon.
2014. jan. 22. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Probáltam hogy ragasztó szalagot rá rakom és lehuzom de az egész foliát el kezdi le huzni nem csak a felső réteget :(
2014. jan. 22. 19:59
 4/5 A kérdező kommentje:
Rajta hagyni semmiképp sem fogom mert használhatatlan igy a telefon.. alig érzékeli az ujjam és a kép is nagyon csunya
2014. jan. 22. 20:01
 5/5 schumilex55 ***** válasza:
Ha körömmel nem tudod szétpiszkálni próbáld meg tűvel, vagy valami tényleg vékony pengével felpöckölni a végét utána meg kézzel megfogni ami feljött.
2014. jan. 22. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!