Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung Galaxy S4 vagy LG G2?...

Samsung Galaxy S4 vagy LG G2? Melyiket ajánlanátok és miért?

Figyelt kérdés
Nem tudom eldönteni, melyik a jobb, kérlek segítsetek!

2014. jan. 22. 21:07
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
31%
Samsung, LG-ből max. konyhai eszközöket.
2014. jan. 22. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 SylwerStone ***** válasza:

LG

Sokkal jobb mint a Samsung

2014. jan. 22. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Naa ez jó, még írjatok légyszi! Ha esetleg valakinek valamelyikje van a 2 közül, írjon véleményt!! Köszi:))
2014. jan. 22. 21:25
 4/12 anonim ***** válasza:
G2 brutálisan jó aksi ideje van
2014. jan. 22. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

LG G2.

Hardveresen jóval erősebb (nem mintha az SGS4 gyenge lenne, de ha már össze kell hasonlítani két telefont akkor meg lehet említeni), jobb a kijelzője, ahogy előző írta aksiideje is brutális, hirtelen ennyi jut eszembe.

Szoftveresen mindkettőt hulladéknak tartom, CM nélkül egyiket sem tudnám egy percnél tovább elviselni, szóval ebbe meg legyen döntetlen.

2014. jan. 22. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Hardveresen erősebb, ez tény. De egyiket sem kell majd 1-2 évig cserélni, az tuti. :) Tök felesleges már ez a hv.-es fejlesztés.

Én kipróbáltam mind2-őt. Számomra az S4 volt jobb választás. A kijelzője szerintem jobb. (a fekete legyne fekete) Kamerára is jobbnak tartom a samut. Nem mintha annyira számítana. :) Az LG-é sem semmi.

Az akku idő... Na az mondjuk tényleg elég bitang. Mondjuk mit is vár az ember egy 3000 mAh-s aksitól? :D

2014. jan. 23. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Én nem rég vettem meg a G2-t a T-mobile-nál (Fekete nem volt, már nem is lesz azt mondták), hát igen, az üzemidő nálam másfél vagy két nap, a kijelző részletes, gyönyörű színekkel. A kamera egyszerűen hihetetlen, nagyon éles képet ad(van benne optikai képstabilizátor ha érdekel), hardveresen meg a mindennel teletuszkolt rendszer szinte soha nem akad meg (nekem még be is jön). Nyomkodtam már S4-et, szerintem az is jó telefon, csak nem tetszik annyira a kijelzője, meg a szoftver néha megakad.

Én a G2-t ajánlom, bár az S4-el se járnál rosszul.

2014. jan. 25. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Az előző vagyok, a hátsó gombokat még meg kell szoknom, de amúgy kényelmes használni. QuickWindow tokot csak akkor vegyél, ha fóliát is raksz a képernyőre, sokan azt írják, hogy karcokat ejthet az üvegen.
2014. jan. 25. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek!!:) végül az LG-t választottam és imádom!!!!!:)
2014. jan. 26. 18:54
 10/12 anonim válasza:
Így végül megkérdezném, a kérdezőtől: igaz-e, hogy recseg a hátlap, vagy csak úgy írják?
2014. szept. 2. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!