Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Az XPERIA Z1 most akkor...

Kriszt955 kérdése:

Az XPERIA Z1 most akkor vízálló vagy sem?

Figyelt kérdés

vagy hogy kell érteni ez alatt a vízállóságot? Hogy csak cseppálló vagy teljesen szigetelt a víz ellen? http://www.youtube.com/watch?v=GICPrgA5Etc mert itt azt reklámozza hogy lehet használni a víz alatt is.


Meg a T-mobil oldalon is ezt írták jellemzőinek:

-cseppálló burkolat Az IP55 és IP58 szabványoknak megfelelően védett a behatoló por ellen és vízálló. Feltéve, hogy minden csatlakozó és borító zárva van, a készülék (i) Kis nyomású vízsugár ellen védett minden irányból az IP55 szabványnak megfelelően; és/vagy 1,5 méter mélyen édesvízben védett 30 percig az IP58 szabványnak megfelelően.



2014. jan. 23. 17:10
 1/9 anonim ***** válasza:
ahogy írták 1,5méterig vízálló 30 percig utána már nem bírja a telefon és beázik
2014. jan. 23. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
de egyfolytába a vízalatt lehet 30percig?
2014. jan. 23. 17:27
 3/9 A kérdező kommentje:
mert az én Z1-em 1hónapos csak párszor fürödtem vele
2014. jan. 23. 17:28
 4/9 A kérdező kommentje:
de akkor is a víz felett amikor kiszálltam a kádból csak akkor raktam víz alá megtisztogatni 1 percnél többet nemlehetett akkorse a vízalatt és elvileg beázott
2014. jan. 23. 17:30
 5/9 A kérdező kommentje:
most fel küldtem kivizsgálásra Budapestre de nembiztos hogy megcsinálják meg itta garancia is ezzel is kitörölhetem a seggem mer kifizettetik oszt nagy Z1 vízálló meg minden oszt odavan 190ezrem nem éri meg ilyet venni :S
2014. jan. 23. 17:34
 6/9 anonim ***** válasza:
Sajálom.:(
2014. jan. 23. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
köszi. Csak azt nemértem hogy miért reklámozzák a vízállóságot ha nemvállalnak érte felelőséget. Hát egyértelmű hogy a vízállóság miatt vettem a telót azért hogy használjam vízalatt mert arra való ez most olyan mint példaként jégkorcsolya edzett üvegből hogy jobban csússzon, oszt eltörik az üreg aztán mondják hogy minek korcsolyáztál vele... hááát BAxxÁKMEG!!
2014. jan. 23. 18:30
 8/9 stone8083 válasza:

Szia Kriszti955!


Elég idő eltelt már mióta kitetted ezt a kérdést, teljesen egyetértek veled, nem értem, hogy miért reklámoznak be vmit amit utána nem is vállalnak!!! Na mind1

Azt szeretném most ennyi idő elteltével kérdezni, hogy mi lett a vége a sztorinak, mert pont most készülök ilyen telefont venni és nem akarok hozzád hasonlóan járni! A telefon maga tetszik eltántoríthatatlanul, de ha nem vállalták a garit akkor inkább nem viszem vízbe!!! De lehet a tied vmi egyedi hibás volt és azért ázott csak be és lehet kaptál egy tök újat!!! Szal érdekelne mi történt??? Remélem olvasod ezt és mielőbb tudsz válaszolni! Előre is Köszönettel, Stone8083

2015. jan. 3. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Ne vegyetek sonyyyyyyy-t csak mert vizálló!! :3
2015. ápr. 20. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!