Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik mobilt válasszam?

Melyik mobilt válasszam?

Figyelt kérdés

HTC One X 16GB S720E

Huawei Ascend P6

Nokia Lumia 925 16GB

Samsung i9195 Galaxy S4 mini


Max 100ezer ft szánok rá, mind1 hogy android vagy widows phone! A lényeg hogy minőségi anyagokból legyen összerakva, és aránylag jó hardvere legyen!


2014. jan. 23. 18:09
 1/5 anonim ***** válasza:
jó hardverrel magában sokat nem érsz, igazából nem ismerem a HTC-t nem mondok róla véleményt, de túlárazottak a tudásukhoz képest szóval kilőve, Lumiákat szeretem, elfogult vagyok a wp8-cal szemben, én azt választanám... P6 egy elég jó telefon lett tudásilag és huawei-jel elég jó tapasztalataim vannak, S4 mini, hát szerintem nem veszi fel ezekkel a versenyt, én a P6 és a 925 közül választanék annak függvényében melyik oprendszer jön be jobban, de még wp-s képnt is lehet a P6-ot váalsztanám...
2014. jan. 23. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi, akkor P6 lesz szerintem! :)
2014. jan. 23. 19:04
 3/5 anonim ***** válasza:
De azért azt hozzátenném hogy ne hagyd hogy "elragadjon" a P6 szépsége, mivel a gyönyörű szép alu ház alatt egy nem túl izmos processzor dolgozik, saját gyártmánya a Huawei-nek, és ezért optimalizálásból kifolyólag akadhatnak problémák. Ezek közül szerintem a HTC One X processzora a legerősebb, és szerintem nincs is gagyi anyaghasználata, ellentétben a Samuval, aminek szintén nem gyenge a procija, de az anyaghasználata... A Lumia 925 szép teló, gyönyörű képeket csinál, akár egy kompaktabb fényképezőgépet is kiválthat, és a WP is elég jó OP rendszer. Egyszóval szerintem a HTC One X, valamint a Lumia 925 közül válassz, de viszont annyit hozzátennék hogy a Lumia sokkal kevesebbet fog fagyni mint a HTC, pedig annál is elenyésző ennek a mértéke ;)
2014. jan. 23. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Hmm, akkor még nézek pár tesztet de P6 és Lumia 925 lesz a választás, 2 hónap múlva majd kiderül! :)
2014. jan. 23. 19:59
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha nem érdekel amit írtam a P6-ról akkor nyugodtan vedd azt, bár annyiért nagyon nem éri meg, de hajrá!
2014. jan. 23. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!