Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik mobilt válasszam?

Melyik mobilt válasszam?

Figyelt kérdés

Az lenne a kérdésem, hogy olyan maximum 50-60e forintos kategóriában melyik érné meg legjobba?

Először még a Samsung Galaxy Ace-re gondoltam, de aztán néztem a Sony telefonokat is, melyek közül kettőt találtam, ami tetszene:

-Xperia J

-Xperia U


Melyiket válasszam? Esetleg tudtok ajánlani ebben az árkategóriában Sony-t vagy Samsungot? Előre köszi a válaszokat.:)

14L


2012. dec. 3. 15:55
 1/6 A kérdező kommentje:
Esetlegesen érveljetek is légyszíves.
2012. dec. 3. 15:59
 2/6 anonim ***** válasza:

Ilyen ár körül van a sola és a go

ha elég neked az 5,5GB belső memória akkor u, de a J semmiképpen sem mert csak 1db 1Ghz-es proci van benne az U ban 2db

de amit írtam még aközül én a go-t venném mert törésálló de a sola is tökéletes.

2012. dec. 3. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Kérdező4364634 válasza:

webshop.t-mobile.hu/webapp/wcs/stores/ProductDisplay?catalogId=2001&storeId=2001&langId=-11&productId=470066&paidType=newPostPaidPrice&loyaltyTime=twoYear&package=&phoneSearchUrl=https%3A%2F%2Fwebshop.t-mobile.hu%2Fwebapp%2Fwcs%2Fstores%2FWSPhoneSearchCmd%3FactPage%3D1%26processMode%3Dsearch%26paidType%3DnewPostPaidPrice%26loyaltyTime%3DtwoYear%26packages%3D%26sort-top%3Dnew%26sort-bottom%3Dnew%26priceZone%3Dall%26brand%3D512%26parameter%3Dall%26style%3Dall%26camera%3Dall%26camera_resolution%3D0%26opsys%3Dall

Nézd meg ezt a telefont, itt a t-mobilba olcsóbban kapod mint máshol. Ennek duplamagos 1ghz-es a procija, szóval kétszer jobb mint az xperia j-é de kb ugyanaz mint az U-é, meg 768MB ram van benne ami 256 al több mint a sonyéké, és árban kb hasonló mint amiket te néztél:D

de ha a sonynál maradnál mindenáron akkor az xperia U-t vedd :D

De én ajánlom a samsung galaxy s advance-t :D a képernyöje is 4 " os pont jó:D kamerakép meg 5 megapixeles mint a sonyknak.

2012. dec. 3. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
2. elküldenéd nekem ismét a linket
2012. dec. 3. 17:47
 5/6 anonim ***** válasza:
Az u az sokkal jobb a j-nél, és advance-t ne vegyél, mert az u jobb és olcsóbb is, mert hiába van az advance-nek több RAM-ja, az u jobban van optimalizálva, szebb a kijelzője és jobb az anyaghasználata.
2012. dec. 3. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek, szerintem az U-nál maradok.

Még egy kérdés, olvastam máshol, de azért megkérdem, ez microsim kártyás telefon (mint az iPhone)?

2012. dec. 3. 21:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!