Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Xperia Sp vagy Lg Optimus L9 II?

Xperia Sp vagy Lg Optimus L9 II?

Figyelt kérdés
A sonyinak mennyire rosz a tft kijelzője bravo engine 2-ővel illetve mennyire jó a lg true hd ips kijelzője? Az akumlátor melyik készülékbe bírják jobban? Az ár az mind a 2 telefonnál ugyan annyi most éppen előfűzetéssel 44 ezer melyiket éri meg jobban?
2014. jan. 23. 21:09
 1/3 dersol ***** válasza:
SP játékra kicsit jobb, de amúgy hasonló a két telefon.
2014. jan. 23. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Nekem SP-m van és nagyon meg vagyok vele elégedve. Nem melegszik nagyobb játékoknál sem (Dead Triger, DT 2) Gyors, szerintem annak ellenére, hogy TFT gyönyörű képe van. És még mellette szól, hogy a 2 magos kategóriában messze a legerősebb. Szerintem szoftveresen is jobb, mint az LG.
2014. jan. 23. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

mind2 1 giga ram, az ok. A kijelző ppi-je majdnem azonos, ez is ok. Persze a Sony kijelzője fakóbb mint az LG-é, de ha előtte nem volt ips-es telód, egyáltalán nem fog zavarni. Prociba viszont az SP veri az LG-t. Nagyobb frekvencián is üzemel, + a grafikus chip is erősebb. Tehát játékra sokkal alkalmasabb pl.

Akkuban teszt időszak alatt mind2 másfél napos üzemidőt produkál

2014. jan. 23. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!