Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Megéri elcserélni egy Iphone...

Fifa1950 kérdése:

Megéri elcserélni egy Iphone 3gs 32GB-os telót ami már nem valami tökéletes állapotú, egy Alcatel OT 995-re?

Figyelt kérdés

2014. jan. 24. 14:03
 1/7 Kajaaa :) válasza:
Attól függ hogy milyen rossz állapotban van az iphone. Egyébként nekem volt egyszer alcatel telefonom és hidd el nagyon rosszak. Főleg az érintőképernyője......
2014. jan. 24. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%

Ez baromság. A kapacitív érintőképernyő az olyan, amilyen. Nincs olyan, hogy az ájfóné jobb, mert Apple, még akkor is ha közel 30 éves...


Mivel nem teljesen értem a kérdést, hogy melyiket cserélnéd melyikre, így annyit írok, hogy Alcatel.

2014. jan. 24. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha a tiéd az iPhone, szerintem ne cserélj, főleg mivel 32GB a kapacitása. Az alcatelnek max a kamerája jobb.
2014. jan. 24. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Oké, köszi a válaszolat , még megfontolom ( amugy enyem

Az iphone ) csak nagyobb képernyőre meg ugy mas telora vagyok :) es plusz penzt nem szeretnek jelenleg beleolni es ennel jobb cserelehetoseg meg nem volt , mert amilyen telok meg tetszenek es hasolnlo arketegoria - senki nem akarja 3gsre cserelni :/

2014. jan. 24. 17:15
 5/7 anonim ***** válasza:

Attól, hogy iPhone, meg Apple, attól még egy vacak. Az OT995 erősebb nála, egy custom rommal kifejezetten szárnyal, ráadásul Android, tehát azt és úgy változtatsz rajta, amit, és ahogy csak akarsz. nem olyan unalmas, mint az iOS.

Sokan most tuti le fognak pontozni, mer' nehogymá' Alcatelt merjek ajánlani az Apple fanatikusokkal szemben. Ráadásul Androidra MINDEN ingyenes, ami a Marketen (Google Playen) nem, az az interneten igen. Minden téren jobb az Alcatel a 3GS-nél.

2014. jan. 24. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
100%
Nekem volt ot-995-öm. Nem rossz telefon, de egy idő után nagyon belassúl. Szerintem iphone után csalódás lesz.
2014. jan. 24. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
így van. lehet trükközni persze, meg főzött romot rápakolgatni, gyári alcateles sw semmi optimalizálást nem nyúlt, és alapból full lassú, használatba véve meg végképp...ahogy mondták, esetleg kamerában jobb...másban semmiképp...inkább egy szinten vannak.
2014. jan. 24. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!