Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » SONY Xperia SP megfelelők,...

SONY Xperia SP megfelelők, konkurensek?

Figyelt kérdés

Hello!


Vásárlás előtt állok és mindenképpen jó vételt szeretnék csinálni. Olyan telefonokra volnék kíváncsi, amik hellyel-közzel azonos tudásúak az Xperia SP-vel és durván egy árban is vannak vele.


Eddig nekem úgy jött le, hogy ár-érték arányban elég korrekt a telefon, ráadásul még a formavilága is tetszik ezeknek az Xperiáknak, csak nem akarom elkapkodni a dolgot (mint pl. legutóbb az Alcatel OT-995-tel)...



2014. jan. 23. 23:39
 1/6 anonim ***** válasza:
más kategória, sonyba nem nagyon fogsz csalódni, most én is dilemmázok mit is vegyek és lehet sony lez a nyerő, majd elválik...
2014. jan. 23. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 SylwerStone ***** válasza:
Lumia 820 talán 920 (ez lehet kicsit drágább)
2014. jan. 23. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Ja boccs, azt elfelejtettem írni, hogy Androidos érdekelne elsősorban. Köszönöm az eddigi válaszokat :)
2014. jan. 23. 23:48
 4/6 anonim ***** válasza:
23%
Sony csak csalódni fogsz. S4 mini
2014. jan. 24. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Közvetlen konkurense az S4 mini.Tudásilag egy szintet képviselnek.Más nem is nagyon van.Talán az S3 LTE de ez drágább.
2014. jan. 24. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Osynho ***** válasza:
Nexus 4, vagy Optimus G, ha kapsz még.
2014. jan. 24. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!