Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » HTC One tulajdonosok! Megéri...

Bigfec97 kérdése:

HTC One tulajdonosok! Megéri a One? Jobb mint a LG G2, Nexus 5, Galaxy S4, meg más ilyen nagyon jó telefonok? Vagy olyan telefonokat mondjatok amik nagyon jók az ár nem számít.

Figyelt kérdés
Az Iphone nem játszik :D Nem kényelmetlen a lezáró gomb? Tényleg nagyon nagy mellélövés volt az Ultrapixel?

2014. jan. 24. 19:28
 1/5 SylwerStone ***** válasza:

Csak az ára jobb.

Mindem szempontból jobban megéri a Nexus és az LG, kivéve a zenei élményt, mivel az One a zenére van kihegyezve

2014. jan. 24. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Értem, mondjuk a zene elég fontos nekem de most nem a hangszórója miatt nem fogom azt venni.Köszi a válaszod :)
2014. jan. 24. 19:52
 3/5 anonim ***** válasza:

Hardveresen "egyel gyengébb" az LG G2-nél és Nexus 5-nél, SGS4-el meg kb egy szinten van.

De igazából lényegtelen, mert a One sem akad soha, és minden létező játékot meg programot elbír, és el is fog még évekig, ettől kezdve szerintem mindegy, hogy benchmarkokba melyik ér el több pontot.


Szoftveresen jó, a Sense 5 elég jóra sikerült, Android 4.4-et is megkapja, illetve már bizonyos helyeken meg is kapta (vagy még lehet csak a Google Play Edition és a Developer Edition, de a "normál" változatra is jönni fog), anyaghasználat, összeszerelés minőség terén verhetetlen, szebb kijelzőt sem raktak még mobilba, és a hangszórója is a létező legjobb (de ugye ki hallgat hangszórón zenét).


És ára is jóval kedvezőbb, mint a többinek.


Ultrapixel nem volt mellélövés, csak 4 megapixel (ultrapixel) kevés. Ha 8 megapixeles lett volna, akkor talán mai napig az egyik legjobb kamerája lenne, de a 4 az kevés. Oké, hogy mindig írják, hogy nem a megapixel számít, de ez csak egy bizonyos felbontás felett érvényes, pl. ha már 8 megapixeles a kamera, akkor az már elég, nem kell feljebb menni, de 8 alatt még számít.

Ettől függetlenül azért nem csinál rossz képeket, Facebookra elég jó a minősége, komolyabb dolgokra meg amúgy is fényképezőgépet kell használni. Éjszakai fényviszonyok között meg verhetetlen.


Szóval még ma is jó vételnek tartom a telefont, de ha nem sokkal drágábban találsz Nexus 5-öt, akkor inkább azt ajánlom.

2014. jan. 24. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszod :) te One tulajdonos vagy?
2014. jan. 25. 12:57
 5/5 anonim ***** válasza:
A HTC One egy HTC telefon, premium anyaghaszmalattal es minőséggel. Szerintem a Samsung es egyeb telik nyoma a nem ernek.
2014. jan. 28. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!