Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » LG G2-t tervezek venni....

LG G2-t tervezek venni. Vélemény? Ez a legjobb a piacon note 3 után nem?

Figyelt kérdés
2014. jan. 24. 19:53
 1/5 anonim ***** válasza:
best buy
2014. jan. 24. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én elgondolkoznák a Nexus 5 ön is, az is LG, és az referenciamodell, tehát mindig a legfrissebb androidot kapja :)
2014. jan. 24. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Előző vagyok:

Ezek a csúcsmodellek szinte ugyanannyit tudnak, valamiben erősebbek, valamiben gyengébbek. Attól függ, hogy melyiknek tetszik a designje, melyik gyártó szimpatikus neked.

2014. jan. 24. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Igen, számításba vettem, csak a 32 gigás változata horribilis áron van. Ha lehetne bővíteni, akkor nem lenne gond a 16 gigás verziója.
2014. jan. 24. 20:41
 5/5 anonim ***** válasza:

Legjobb az relatív.

Szvsz Nexus 5 a legjobb, és minden mást csak az követi.

Hardveresen G2 az egyik legerősebb, ugyanaz a hardver benne, mint Note 3-ba, Nexus 5-be, Xperia Z1-be, meg már egyre több telefonba.

Ez a hardver meg a jelenlegi legerősebb, szóval a vas bírni fog mindent.

Szoftveresen szerintem szörnyen néz ki, de mindenkinek más tetszik.

2014. jan. 24. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!