Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Xperia U build száma nem...

Xperia U build száma nem egyezik a Sony weboldalán lévőjével miért?

Figyelt kérdés
efrissítettem az Xperia U-mat Android 2.3.7ről 4.0.4re. a kamera fókus hihetetlenül belassult, viszont a verziószáma sem egyezik meg a Sony weboldalán lévővel aminek a build száma a következő: 6.1.1.B.1.54 Az én build számom pedig: 6.1.1.C.1.0 Ez hogyan lehetséges mikor a Sony PC Companion szoftverrel frissítettem a telefonomat?
2014. jan. 24. 20:14
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
nem flasheltem semmit... amikor lenyomom a hangerő gombot és nyomva tartom úgy dugum rá usb-re a telefont azután ki írja a program hogy Phone is locked. nem is enged utánna semmit csinálni vele.
2014. jan. 28. 19:23
 12/17 anonim ***** válasza:
A drivereket telepítetted? PC Companion telepítve van a gépeden?
2014. jan. 28. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
igen
2014. jan. 30. 01:05
 14/17 anonim ***** válasza:

Az elég érdekes. Nekem ilyet soha, egyik telefon sem csinált. Keress rá a problémára a neten, mert ilyet én soha nem tapasztaltam.


ha nincs más megoldás, akkor SUS (Sony Update Service), vagy PC Companion.

2014. jan. 30. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
PC Companional nem sokra megyek, az frissítette le erre a szarra és más frissítés nincs.régit visszatenni se lehet de újabbat se... A SUS-al ugyanez a helyzet...
2014. jan. 31. 03:26
 16/17 anonim ***** válasza:
Akkor viszont a flashtoollal kell szórakozni, driverekkel, más-más ftf fájlokkal, stb-stb. Minden lehetséges utat körbe kell nyalni.
2014. jan. 31. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
facebookon írtam a magyar sony oldalnak, ők azt írták vissza, hogy valószínüleg a szolgáltató miatt, mivel ez szolgáltatós (t-mobile) telefon.
2014. ápr. 8. 20:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!