Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerintetek melyiket éri meg...

Szerintetek melyiket éri meg jobban?

Figyelt kérdés
Igen,tudom hogy mind a kettő klón,de nekem akkor is nagyon tetszenek :D Szerintetek melyik a jobb? ez : [link] vagy ez [link] Előre is köszönöm a válasszokat! :D

2014. jan. 24. 20:43
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
70%
Az elsőnek, tehát az 5C klónnak meglepően jó a hardware felépítése a többihez képest. Tulajdonságai elég jók, de élettartama igencsak sok kérdőjeles... Viszont az árát megéri még így is :)
2014. jan. 24. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
49%
Szerintem kínai vacak mindkettő s egyiket sem szabad megvenni de ha csak villogni kell arra elég.
2014. jan. 24. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 dersol ***** válasza:
40%
Nem éri meg egyiksem, szarul van optimalizálva, lassú mint a bűn, rövid az élettartalma.
2014. jan. 24. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
38%

Mire jó az hogy aki tényleg értelmes választ ír (első válaszoló) azt lepontozzátok?

Aki meg azt írja "kínai fos" az meg az isten, fel kell pontozni jól, mert ő nagyon jól tudja.


Szerintem az 5c klónt vedd, mivel a műanyag olcsó, így ugyanolyan minőségűt rakhatnak bele, mint az eredeti iPhone-ba, az 5s klónt már gyengébb minőségű cuccokból rakják össze.


Ui: nem érdekel ha lepontoztok.

2014. jan. 25. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
43%

"Szerintem az 5c klónt vedd, mivel a műanyag olcsó, így ugyanolyan minőségűt rakhatnak bele, mint az eredeti iPhone-ba,"

Ezt ugye te sem gondoltad komolyan??

Menj és tanulj valamelyik egyetem műanyag tanszékén aztán majd rájössz, hogy hatalmas különbségek vannak műanyag és műanyag között.

2014. jan. 25. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

"Mire jó az hogy aki tényleg értelmes választ ír (első válaszoló) azt lepontozzátok?

Aki meg azt írja "kínai fos" az meg az isten, fel kell pontozni jól, mert ő nagyon jól tudja"


Mert te aztán nagyon jól tudod. Amiért neked valami sz@r klónod van még nem kell mást is rábeszélni, nincs jó klónt, főleg ájfon klón nincs jó, ha volna valami közöd az okostelefonok világához akkor ezt tudnád.

2014. jan. 25. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Nemtudom skacok,nekem is nagyon szimpi az 5c :D Nem érdekel hogy klón,akkor is jó :D Amúgy is csak Facebook,youtube,telefonálás,meg ilyenekre kell :D Köszönöm a válasszokat,és én kérlek meg titeket hogy ne veszekedjetek! :D :D :D
2014. jan. 25. 18:52
 8/13 dersol ***** válasza:

De nem érted, hogy erre sem jó?

Szaggat az egész, élettartama pedig nagyon rövid.

2014. jan. 25. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Kitudod egy kicsit részletesebben fejteni h miért "szaggat"? :D És vmi más telefon ugyanilyen áron tudtok-e ajánlani? :D Nem baj h klón,csak legyen ez az ár :D
2014. jan. 26. 09:24
 10/13 anonim ***** válasza:
A kérdező mindenképpen egy klónt akar venni. Lényegtelen, hogy rosszul van-e optimalizálva, a legjobb a klónok közül akkor is az első, tehát az 5C. Ha ez egy 1,2GHz-es processzorral szaggat Facebookozás közben, vagy úgy alapjába véve, akkor nyilván a gyengébb hardwaresek még rosszabbak... Tehát továbbra is az 5C-t ajánlom, mint klónt. (#1 válaszoló voltam)
2014. jan. 26. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!