Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Új telefont töltsem 10-12órán...

Új telefont töltsem 10-12órán át? Többi alul

Figyelt kérdés

Sziasztok:) Jövőhéten remélhetőleg veszünk új telefont, és az lenne a kérdésem, hogy kell-e az első bekapcsolásnál/az első lemerülésnél tovább tölteni? Azt hallottam, hogy a modern akkumulátoroknál már fölösleges, de azért rákérdezek.. :)

Ha kell: akkor még annyit kérdeznék, hogy lehet-e közben használni a telefont?

Egyébként egy Galaxy Ace 3-ról van szó

Köszi



2014. jan. 25. 13:31
 1/10 Osynho ***** válasza:
82%
Nem kell és miért Ace3? :)
2014. jan. 25. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 dirtboy ***** válasza:
68%

-nem kell

-ace 3 nem valami jó teló

-használhatod közben a telefont

2014. jan. 25. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Mivel a Galaxy Ace 3-ban Li-Ion-os akku van, ezért fölösleges 14-16 órán keresztül tölteni, ezeket az akkukat nem kell formázni, csak a NiMH és a NiCd akkukat kellett.

,,Ha kell: akkor még annyit kérdeznék, hogy lehet-e közben használni a telefont?"

Na ez már egy vitatottabb téma. Egyesek azt mondják, szabad töltés közben használni a telefont (egy használati útmutatóban olvastam), viszont más fórumokon azt olvastam, jobb nem használni, mert úgy az akkumulátor egyenletesen töltődik.

Én mindenesetre azt mondom, ha nem muszáj ne használd töltés közben!

2014. jan. 25. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 dirtboy ***** válasza:

használati útmutató azért hihetőbb mint pár fórumozó akikről nem tudsz semmit.

egyébként fel sem tudom fogni hogy miért is ne lehetne használni közben.

eleve gps stb cuccok amikben ilyen aksi van úgy használja mindig az ember hogy közben töltőn van.

PCre csatlakozásnál is miközben használod töltöd is.

ha nem lehetne közben használni eleve kikapcsolt állapotban kéne tölteni hiába nem nyomkodod.

2014. jan. 25. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Osynho ***** válasza:
Be is b...na, ha nem használhatnám a telefonomat, amikor akarom. :) Ha meg tönkremegy az akksi, akkor veszek egyet 3 ezer Ft-ért.
2014. jan. 25. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat:) dirtboy miért nem jó teló?:) elvileg kb ugyanaz mint az Xperia L, csak kamera rosszabb.. Ace 3 meg LTE képes, az L meg nem :)
2014. jan. 25. 15:35
 7/10 anonim ***** válasza:
Nem szükséges 12 órát tölteni, de ha ragaszkodsz hozzá, nyugodtan hagyd a töltőn, semmi baja nem lesz. Csutkára ne merítsd el.
2014. jan. 25. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 dirtboy ***** válasza:

Csak annyi hogy a Samsung ilyen árkategóriában nagyon rossz valamint hogy az ace sorozat sem egy nagy szám.

nem tudom nekem melyik kéne ha ilyen árkategóriában gondolkoznék de az ace 3al fentartásaim lennének.


ez persze én vagyok,lehet előítéletes persze.


az lte pedig szerintem felejtős,eleve aki megbírja fizetni hogy telóján 4G net legyen az nem ilyen árkategóriás telóban gondolkozik,mire meg olcsó lesz az lte akkora meg már ez a teló amit most veszel úgy is cserés lesz.

2014. jan. 25. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ja csak éppen az Ace 3 LTE-nek nem kicsit jobb a hardvere mint a sima Ace 3-nak.Jó döntés nem fogod megbánni:)És nem kell a töltéssel semmit trükközni.
2014. jan. 25. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! :)
2014. jan. 25. 19:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!