Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A Motorola V3 csak szerintem...

A Motorola V3 csak szerintem az egyik legelegánsabb készülék, amit valaha készítettek?

Figyelt kérdés

Most nézegettem a telefonokat és én arra jutottam, hogy az egy nagyon eltalált telefon, az az igazi "gentleman", hogy felvan fűzve az övre, ha csörög, csak leakasztod kinyitod beszélsz, majd összecsuk, vissza akaszt.


Nekem ez a telefon így ezt sugallja, nektek? :D



2014. jan. 25. 14:55
 1/3 Saavedro ***** válasza:
Szerintem is piszkosul jól néz ki, volt szerencsém egyszer kézbefogni. Egyébként érdemes megnézned a Mobilarena TV Motorola Gleam-ről készült videóját YouTube-on. Az is hasonló a V3-hoz.
2014. jan. 25. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
sztem! és nevetséges, hogy már 8 éve dobtak piacra ill mégrégebben is kétkamerás kinyitható telót :) sok mai érintőképernyősből hiányzik a belső kamera és béna fotókat készít...
2014. jan. 28. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Saavedro ***** válasza:
*előlapi kamera
2014. jan. 28. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!