Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Tudnátok nekem ajánlani saját...

Tudnátok nekem ajánlani saját tapasztalatotok alapján Samsung mobiltelefonokat?

Figyelt kérdés
Ha lehetséges 100.000 forint alatt.

2014. jan. 25. 15:48
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem az a tapasztalatom hogy nem szabad Samsung mobilt venni, ugyanazért a pénzért sokkal jobb mobilt veszel más gyártótol
2014. jan. 25. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Én se ajánlanám a Samsung telefonjait. Mindegyik ugyanúgy néz ki, csak nagyobb kijelző/gyorsabb proci a különség. Műanyag az egész, és a felhasználófelülete is elég ronda.

Én a Sony telefonjait ajánlanám, mert jó márka, és egyedi, jó minőségűek a telefonjai. Például elég népszerű a Sony Xperia SP, vagy ha kicsit jobbat akarsz, akkor ott van a Sony Xperia Z vagy Sony Xperia ZL vagy ZR.

De ha annyira ragaszkodsz a Samsunghoz, akkor pl a Samsung Galaxy Express, vagy a Samsung Galaxy S3.

2014. jan. 25. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Jó telókat gyárt,megbízhatóak is,kinézetük meg egyéni ízlés kérdése.Nekem nagyon bejönnek kézreállóak,kényelmes őket fogni stb.

Amiket megéri megvenni:Galaxy S4 mini,Galaxy S3 LTE,Galaxy Note 2 is van már 100 alatt(95-ért már van).Akkor olcsóbban van Galaxy S3 mini,Galaxy Ace 3 LTE,Galaxy Express 2.

2014. jan. 25. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat :)
2014. febr. 4. 18:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!