Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Olyan emberek akiknek s3...

Olyan emberek akiknek s3 minije van! Vélemények?

Figyelt kérdés
Nem olyan véleményre vagyok kíváncsi,hogy "nekem nincs de itt meg ott azt mondták hogy rossz" hanem SAJÁT tapasztalatokra. Nekem nagyon tetszik ez a telefon,gondolkozom rajta hogy megvegyem e. Előre is köszönöm a válaszokat

2013. dec. 17. 19:18
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Elavult hardver, túlárazott.

Nem jó vétel.

2013. dec. 17. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Netezni'játszani és zenét hallgatni kéne..
2013. dec. 17. 19:21
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem éri meg.
2013. dec. 17. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Xperia L, Xperia SP . ezek érik meg mostanság
2013. dec. 17. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
nem az érdekel hogy megéri-e,hanem a személyes tapasztalatokra vagyok kíváncsi. anyumnak advance-je van,és az annyit tud mint ez,de nekem ez pont megfelel. a saját véleményre vagyok kíváncsi,hogy valaki,mint tulajdonos,mit élt meg ezzel a telefonnal
2013. dec. 17. 20:02
 6/8 anonim ***** válasza:
2013. dec. 17. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Szia! Én kb 3 hete vettem meg ezt a telefont! Nagyon szeretem:)) azt mondták, hogy a kamerája nagyon rossz lesz (5 megapixeles) de nekem teljesen jó, de persze attól függ mert ha neked fontos a kamera pixele akkor ez nem a legjobb választás, az előlapija sem túl jó, de ezeket félre téve jó telefon, eddig egyszer sem fagyott le, a játékok általában szépen mennek rajta, gyors telefon, félve vettem meg, de elmondhatom (most még) hogy nekem bevált!:) én ennél bővebbet nem tudok írni annyira nem is értek a telefonokhoz, de ha bármi kérdésed lenne,írj bátran! 16/L
2013. dec. 25. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
előző vagyok, ha egész nap a telefonon lógsz, akkor mindennap kell tölteni, de ha csak az alap dolgokra használod, akkor kibír több mint 1 napot.
2013. dec. 25. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!