Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung galaxy s 3 vagy...

Csilikee kérdése:

Samsung galaxy s 3 vagy samsung galaxy note 3jobb?

Figyelt kérdés
Es hany megapixeles a samsung galaxy s 3-nak az elso kameraja?Asszem a note 3-nak 2.
2014. jan. 25. 19:56
 1/6 schumilex55 ***** válasza:

Ez az összehasonlítás kb olyan mint, hát pont nem jut eszembe semmi xD De gondoom érted, 2éves telefont egy pár hónapossal hasonlítgatni teljesítményben nem a legjobb

A note 3 jobb ;) SGS3 1.9MP de csak HD ben tud venni, a note meg 1080p ben.

2014. jan. 25. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Az a jobb, amelyik neked jobbant tetszik / hasznosabb. A kamerának nézz utánna te szerencsétlen.
2014. jan. 25. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

S3:

Előlapi kamera felbontása 2 MPX


Note 3:

Előlapi kamera felbontása 2 MPx


Azért van köztük egy kis árkülönbség :D

Inkább a Note 3 legyen mert több benne a RAM+ erősebb proci ( habár az aksi kevesebb ideig bírja)

Aksi:

Készenléti idő S3: 900 óra Note3: 420 óra

2014. jan. 25. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem a Note 3 jobb. De ott van az S4 is, de az se jobb a Note 3 nál. De egy megjegyzés: A Note 3 ban azért van 3GB ram, mert a UI ja nagyon eszi a ramot.
2014. jan. 25. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Koszi a kommenteket es te aki a masodik valaszt irtad:Mindehol kerestem de sehol nem talatam meg homennyo megapixeles te. :D
2014. jan. 25. 20:21
 6/6 anonim ***** válasza:
Ne az ágy alatt nézegesd, próbáld meg a neten. Komoly google keresést igényel: "samsung galaxy s3 előlapi kamera"
2014. jan. 25. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!