Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Apple iPhone 5C vagy 5S éri...

Apple iPhone 5C vagy 5S éri meg jobban?

Figyelt kérdés

Ha már ráveszem magam, hogy 100 000 forint felett veszek telefont, akkor az a pár 10 000 forint már mindegy. A kérdés csak az, hogy melyiket. Az eggyel jobb processzor, alumínium hátlap, dupla vaku, ujjlenyomatolvasó ennyit számít? Másban -ha jól tudom- nem nyújt többet az 5S az 5C-nél.

Válaszokat köszönöm!



2014. jan. 25. 21:00
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha már ennyit kiadsz, a legminőségibbre törekedj. 5S. Elegánsabb, szebb, jobb.
2014. jan. 25. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igen, igazad van. Köszönöm.
2014. jan. 25. 23:24
 3/5 anonim ***** válasza:

Az első mondatban leírtad a lényeget... árban szinte mindegy, hogy melyik. Viszont az 5s jelentősen jobb telefon, későbbi iOS is jobban fog futni rajta. A Touch ID szerintem nagyon hasznos, örülök, hogy ezt a telefont választottam, szerintem te sem fogod megbánni.


Egyébként ha már nem 5s, akkor 5. Az is jobb az 5c-nél, hacsak nem vagy oda a színes műanyag hátlapért.

2014. jan. 26. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nagyon minimális az árkülönbözet és a pluszért az 5s sokkal többet ad és tud.

120fps videórögzítés, jobb kamera, sokkal jobb processzor és gpu, ujjlenyomat-olvasó stb.

Ráadásul az 5c-nek műanyag a hátlapja. Mégha 5-öt vennél amit még esetleg lehet kapni és lényegesen olcsóbb, mint az 5s még az 5c-től is olcsóbb, akkor azt esetleg még vehetsz.

2014. jan. 26. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Akkor az 5C az 5-től csak anyaghasználatban tér el, tudásban, minden másban ugyanaz?
2014. jan. 26. 14:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!