Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A telefonom már sokadjára...

A telefonom már sokadjára romlik el, nem tudom mit csináljak vele? (részletek lent)

Figyelt kérdés
Szóval nem ez az első eset, hogy a telefonom elromlik. Szervizbe nem szeretném vinni, mert a közelben csak egy hely van és ott 2-3 hét mire megjavítják, míg azt hallottam hogy ilyen gonddal gyorsabban is megjavítható.. És alapvetően 1, max. másfél hetet ígértek mire megcsinálják, na de ez a legkisebb gondom. Szóval az a probléma hogy a telefonom elég fontos szerepet játszik az életemben (ébresztő óra meg mi egyéb..:D) és ezért nem szoktam minden estére kikapcsolni, de megvan a rendszer hogy mikor kapcsolom ki, hogyan és mikor teszem töltőre, ugye, hogy ne rongálódjon a telefon. Csak az a baj, hogy egy idő után bedilizik és (eddig 2x volt ilyen) mikor feloldom kihoz egy karikát ami át van húzva és ott van mellette hogy 'Nincs szolgáltató' (azt hiszem ez van oda írva) és ezáltal nem tudnak engem se hívni és én se tudok. Amikor ezután kikapcsolom, hagyom kicsit pihenni majd visszakapcsolnám az történik, hogy megjelenik a Samsung Galaxy Mini 2 felirat és ugye az a csillagos, űr háttér (nekem kék és hangot is ad mellé) mielőtt behozza a menüt. Ekkor nem hozza be a menüt, sőt elkezdi a feliratot és az űrhátteret ismételgetni a hanggal együtt, és nem lehet vele mit kezdeni ugyanis nem reagál semmire. Azaz SEMMIRE. Ilyenkor már csak egy megoldás van, leveszem a hátlapot és kiveszem az aksit, majd visszateszem, de akkor már nem kapcsolom be mert ugyanezt csinálná. Megnéztem a SIM kártya tökéletesen működik. Huawey Y200-am volt amivel ugyan ez történt, mikor elvittem megnézetni azt mondták hibásan lett legyártva,(kb 2-3 hónap után történt, hogy bekrepált) még volt rá garancia meg minden úgyhogy kitudtam cseréltetni egy Samsung Galaxy Mini 2-re (mint ahogy feljebb is említettem) és ez 9-10 hónapig bírta és ugyan ez lett. Nem használom olyan rendszerességgel, hogy ennyire leterheljem, nem ejtem le, nem ázik el, semmi. Amikor elvittem a régit, akkor még azt is mondták, hogy szoftvert kell rajta frissíteni. De persze ez mit sem ért mert rosszul volt legyártva állítások szerint, úgyhogy most nálam van a telefonom (a mostani Mini 2, ami rossz) és nem tudom... Valakinek lenne valami ötlete? Mit tudnék vele csinálni? (Szervizen kívül.) Bocsi, de nem értek ezekhez a kütyükhöz:D Előre is köszönöm.
2014. jan. 25. 21:02
 1/3 anonim válasza:
Szervíz, vagy szívni fogsz. Kérj cseretelefont. Ha ez nem jó, akkor öntsd le benzinnel, rakd körbe gyertyákkal és nézd közelről.
2014. jan. 25. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

[link]

Egészen jó támogatása van a samuknak :))

2014. jan. 25. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Ez a benzines dolog nem is rossz...XD hát.. minden esetre köszönöm:D Ha valakinek még van ötlete várom a válaszokat.
2014. jan. 25. 21:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!