Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nagyan akadozik a telefonom,...

Norbi658441 kérdése:

Nagyan akadozik a telefonom, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Samsung galaxy s plusom van,de pár hónapja el kezdett akadozni,a játékok is akadoznak,amik azelőtt nem szoktak.A telefonnak sok idő kell megnyitni egy alap programot (pl.jegyzetfüzet,yourube,böngésző)is és amikor 1perc után megnyitja akkor meg sokszor kiírja,hogy lefagyott.Ha meg resetelem a telefont akkor kb.fél napig nem akad.Szerintem a ramom gyenge,hogyan tudnám kitisztítani?Az is segitene,hogy kitörölném az sms ès hívás előzményeket,mert amiota megvettem a telót nem töröltem.?
2014. jan. 26. 09:51
 1/4 anonim ***** válasza:
csinálj egy gyári visszaállítást és akkor remélhetőleg jó lesz :)
2014. jan. 26. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
ja,csak akkor minden odaveszik,foleg a játékok mentése,azt nem szeretném
2014. jan. 26. 10:13
 3/4 anonim ***** válasza:
#Switch
2014. jan. 26. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Igazából most veszem észre,hogy elcsalták a ramokat,512ramnak kéne benne lennie,erre 352 -.-
2014. febr. 28. 12:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!