Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nokia Lumia 520 Zenemásolási/t...

Visy László kérdése:

Nokia Lumia 520 Zenemásolási/törlési gondok hogyan mit?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Lenne egy hatalmas problémám. Megvettem ezt a hulladék Lumia 502 at ami életem legrosszabb döntése volt mert ez a windows phone 8 egy hulladék. Zene másolás: Felmásolok zenéket SD kártyára és hopp az összes 2x 3x van meg és persze egymás után lejátszva elég unalmas mit lehet tenni ezügyben hogy ez ne forduljon elő???? Második kérdésem : intézőböl töröltem minden zenét de az összes megmaradt a lejátszási listában és onnan kijelölgetéssel kell törölni ami 1200db zenénél unalmas picit . A windows phone asztali aplikáció nem tudja törölni mert már nincs ott és teljesen tehetetlen , hogy tudnám eltüntetni egyszerüen gyorsan a telefonból is???? Segítsetek had bírjam még ki valahogy ezt a pár hónapot ezzel :)

#Nokia Lumia 520 #Zenemásolás utáni gondok
2014. jan. 26. 11:55
 1/9 anonim ***** válasza:
0%

Zune nevű programmal esetleg?

Pedig én is Lumia 520-t akartam venni... de aztán végülis nem vettem, minek nekem telefon, kutya nem keres.. ^^

2014. jan. 26. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nem a telefon a hulladék, hanem az SD kártya, amit beleraktál. Zune nem kompatibilis a WP8-cal, szóval előző válaszolóra ne hallgass. Szedj le mindent a kártyáról, formázd meg a telefonnal, sőt én azt ajánlom, hogy ha még nem vagy nagyok berendezkedve a telefonra, akkor csinálj egy HR-t is.
2014. jan. 26. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

#2

Igaz én Lumia 800-l teszteltem a Zune programot ami wp7-s...

Azt hittem wp8-shoz is azt használják.

2014. jan. 26. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Azóta sok minden változott, alapjaiban újraírták a rendszert, ezért sem érhető el az előző (WP7-es) generációra a WP8. Most már elég csak PC-re kötni, és az intézőben ott van mint hálózati meghajtó.
2014. jan. 26. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Sajnálom leformáztam szinkronizáltam és ujra és ujra ugyanaz a hiba: minden szám 2x van meg mert létrehoz egy 0kb os fájlt amit nem lehet törölni mert a hozzáférés meg van tagadva
2014. jan. 26. 16:56
 6/9 anonim válasza:
már biztos megoldódott, de amúgy ilyenkor gyári beáll. vissza, és minden rendbe jön nála. a formázás nem segít tényleg.
2014. febr. 2. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Szia ! Sajnos nem oldódott meg , már a Nokiának is írtam de lesz.rják a fejem . A visszaállítást azért nem szeretném mert már nagyon berendezkedtem és nem állítottam el semmit mégis csinálja. Elegem van ebből a WP8-ból
2014. febr. 3. 06:21
 8/9 b95 ***** válasza:

Tedd fel a kérdést itt:

[link]

2014. febr. 4. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
2015. jún. 24. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!