Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Van egy Huawei Ascend y300-am....

Van egy Huawei Ascend y300-am. És nem lett se leöntve meg semmi, és egyszerűen alig szól a hangszórója, ez miért lehet? Meg, ha írok a képernyőn már az is alig rezeg.

Figyelt kérdés
Németországban lett véve,de van rá garancia.Ha itthon beviszem egy márkaszervízbe,akkor megcsinálják?Vagy ha csakegy sima szervízbe?

2014. jan. 26. 12:37
 1/2 anonim válasza:
Attól függ melyik mobil szolgáltatóhoz tartozik mert,ha magyarhoz akkor megcsinálják, de hanem max úgy fognak segíteni,hogy ha átmész az ő cégükhöz. Amúgy a beállításoknál nézd meg a hangokat,hogy minden rendben van-e. Én is egyszer azt hittem baja van, aztán kideült,hogy ellett nyomkodva. Az általános beállításoknálott van ,hogy hangerő ha rámész akkor ott tudsz ügyködni. Elvileg vagy az összes vagy az általánosnál ott lesz a rezgés hangja. De ha az oldalát nyomkodod azt a hosszúkás gombot, akkor ott is tudsz hangerőt szabályozni. Sok sikert!
2014. jan. 28. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Próbáltam,de semmi..sztem vmi elromlott..

Hát nem magyar, simán kártyafüggetlen telefon..szóval nem függ telenor,tmoblie meg vodafone meg semelyiktől sem.

2014. jan. 29. 14:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!