Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A telefonom (samsung galaxy...

A telefonom (samsung galaxy mini ) folyton azt irja ki h. a telefon belső tára majdnem megtelt . Mi a teendő?

Figyelt kérdés
összesen 2 app van rajta:Face, Cleanmaster és 2GB-os benne a kártya . Vettem egy 8GB-osat beraktam és ugyanezt irja ki és nem enged semmit sem letölteni. Mit kellene tenni?
2014. jan. 26. 13:02
 1/3 anonim ***** válasza:
Mivel az android magában sok helyet visz (esetedben majdnem 2 giga) ezért ne csodálkozz. Töröld ki azt a 2 app-ot, a belső memóriában lévő képeket, zenéket, videokat stb.-t másold rá a microsd-re. És ezentúl az alkalmazásokat memóriakártyára telepítsd.
2014. jan. 26. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
#1-es Hogy az Android 2Gb-ot foglal? Na ne viccelj. 200mb-nál többet nem foglal(hat)...
2014. jan. 26. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
de most vettem bele 8GB-osat és nincsen még rajta semmi csak egy clean master és nem tudom átrakni:/
2014. jan. 26. 15:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!