Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Megéri sony xperia Z-t venni?...

Zaly kérdése:

Megéri sony xperia Z-t venni? Nagyon tetszik a telefon stílusa, de legfőkébb az ára fog meg hisz csak 96k a sg s4 el ellentétben ami 120 és hardverbe sokkal nem marad le. Érdemes ennyiért megvenni most?

Figyelt kérdés
Tetszik , hogy viz és por álló is a sony, de nem ez fog meg benne. Állitólag a kijelzője gyengébb minőségű, mint s4- de mit szóltok elfogadható ezért a z árért?

2014. jan. 26. 17:32
 1/6 anonim ***** válasza:

lehet tévedek, de nem csak a z1 víz álló a z csak csepp álló?

egyébként szerintem ettől függetlenül megéri megvenni annyiért nagyon jó telefon

2014. jan. 26. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
őő engem az az igazság, hogy nem érdekel ez a fele :DD, de még egy kérdés a menüje amikor bejön a kezdőlap mivel nincsenek gombok ezért a képernyőre tolódik az beállitható, hogy eltünjön?
2014. jan. 26. 17:43
 3/6 anonim ***** válasza:
Megéri. A gombok eltüntetése megoldható ha rootolod a telefonod, de minek akor nem tudod kezelni a telefont.
2014. jan. 27. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
jah de ugy értem pl belelépek egy játékba s akkor automatikusan eltünnek?
2014. jan. 27. 16:51
 5/6 anonim ***** válasza:
Ja hogy úgy akarod eltüntetni, értem. Rootolást meg az ieneket vágod? Mert ha nem akkor ezt nem tudod megcsinálni.
2014. jan. 27. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Jah de nem ugy :D tehát menü nélkül nem lehet kezelni a telefont, de pl mikor játszok, hogy ne legyen ott oldalba azt majd be lehet állítani?
2014. jan. 27. 20:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!