Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nektek melyik telefonos...

Nektek melyik telefonos "korszak" tetszett/tetszik jobban?

Figyelt kérdés
Sziasztok! A kérdést úgy értem, hogy melyiket szeretitek jobban; a 2005-6 körüli korszakot amikor gombos telefonok voltak (pl nokiák, se walkman, felnyithatós telefonok) vagy a mostani érintőképernyős okostelefonok? Nekem ugyan androidos telefonom van de ha jól belegondolok nekem a régiek jobban tetszenek. Persze sokkal kevesebb a tudásuk de sokkal strapabíróbbak voltak; ha leejtettem max megkarcolódott a mostaninak meg betörik a képernyője és huszonezerbe kerül a javítása. A régiek akár több mint egy hetet is bírtak egy feltöltéssel a mostanit meg naponta kétnaponta tölteni kell. Meg azok valahogy külsőre jobban tetszettek nekem. Nektek melyik tetszik jobban, melyiket szeretitek jobban?

2013. nov. 30. 19:43
 1/10 anonim ***** válasza:

A mostani okostelót leszámítva egy nokia 2610. Na azt nagyon szerettem, és bő 4-5 évig frankón működött. Egyszerű volt, semmi sallang, gyakorlatilag gyorsabban tudtam róla hívni bárkit, mint most...

Meg a jó öreg 5110-es nokia. A mai napig megvan, és működőképes. :)

2013. nov. 30. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy hülyén hangzik, de én a kis csörgős, narancskijelzős Siemensemet szerettem a legjobban :) Amire akkor kellett, arra jó volt. A mostaniaknak sok az előnyük, de tényleg nem olyan strapabíróak. Azért most nem kellene vissza a kis csörgős...
2013. nov. 30. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Nekem a sony ericsson w200 tetszett nagyon bár nem volt olyanom de nagyon tetszett, ismerősömnek volt olyanja. Lehet, hogy a mostani telefonok miatt már nem kellene de nekem nagyon tetszenek még így is kb 8 év után. Jöhetnek még válaszok!
2013. nov. 30. 19:55
 4/10 anonim ***** válasza:
Nagy vágyam volt egy Ericsson T28, nem lett, de a T20 még megvan és üzemképes :) , igaz már egy droidot használok.
2013. nov. 30. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Nagyon sok telefonom volt, csak a mai modern telók, szerintem arcodat kaparnád ha most egy kövületet kéne használnod.

Mondjuk én csak 2005-ben kapcsolótban a mobilozásba.

2013. nov. 30. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
*csak a mai modern telók a válasz, nem csak azok voltak nekem.
2013. nov. 30. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Utolsó! Átfogalmaznád? Nem igazán értem.:)
2013. nov. 30. 20:05
 8/10 anonim ***** válasza:

Nagyon sok telefonom volt.

Régiektől mai telefonokig.

Az újakat preferálom mégis.

2013. nov. 30. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszi most már értem! Írhattok nég!
2013. nov. 30. 20:19
 10/10 anonim válasza:

Nekem volt SonyEricsson w200i-som. Lehet, hogy csak én fogtam ki egy strapabíró példányt, de az a telefon elpusztíthatatlan volt. Fél éves sem volt még a telefon, amikor csobbant egyet a kádban. Még bugyborékolt is :D. Kiszárítottam a radiátoron egy műanyag tányéron, semmi baja nem lett. Egy éves volt a telefon, amikor beázott megint. Tesóm strandra készült, fagyasztott magának le vizet egy flakonba. Az indulásnál kapkodott az előszobában, van ott egy kis asztal, ott volt a telefonom. Tesóm meg letette pont mellé a fagyasztott vizet. Tesóm el, fagyasztott víz maradt, olvadt, pára lecsapódott, víz formájában lefolyt az üvegen, elcsordogált a telefonomig. A telefon hátulján meg a hangszórónál lévő rész lyukacsos... A vicc, hogy csörgött a telefon, venném fel, tiszta víz, nyomkodtam a gombokat, de nem reagált :D. Kiszárítottam, működött. Következő nyáron bent maradt a kocsiban tűző napon. Semmi baja nem lett, képernyő picit sötét volt, de estére magához tért. Egyszer megfagyott télen, szintén a kocsiban, nos, amíg át nem melegedett a telefon, a kijelző kicsit lassú volt :D. Imádtam azt a telefont, de sajnos kiderült, hogy nem elpusztíthatatlan. 2 éve nyáron az erkélyen telefonáltam, egy lyukas zsebű shortban. Telefonálást befejeztem, a lyukas zsebről megfeledkezve zsebre vágtam, telefon koppant a járólapon, majd kb. 3-4 métert zuhant le garázsfeljáró betonjára. Szétrobbant a folyadékkristály a kijelzőben, maga a műanyag meg se repedt. De a telefon maga bekapcsol, csak nem látod, mit csinálsz. Szóval igazából csak GYP-s lett, nem pusztult el teljesen! :D


Jelenleg egy SonyEricsson J108i-m van, vagy más néven SonyEricsson Cedar. Lehet, hogy hülyén hangzik, de én egy telefont telefonálásra meg sms-re használom. Nem hiányzik az internet amikor úton vagyok. Nem kell nekem tizenakármennyi megapixeles kamera, van külön fényképezőgépem. Nem hordom magammal mindig, de ha olyat látok, amit le kell kapni, a 2 megapixel is megteszi. Bőven. Van külön zenelejátszóm, ha azt hallgatom, nem a telefonom merül...


Szóval én a klasszikus telefonokat részesítem előnyben. Régen a telefonoknak volt stílusuk. Mind máshogy nézett ki. Ma meg... Fekete téglalap gyakorlatilag az összes.


2002 óta van mobilom, ezekkel telefonálgattam.

1. Alcatel 311 (2002-2004)

2. Sagem MyV-55 (2004-2007)

3. SonyEricsson w200i (2007-2011)

4. SonyEricsson Cedar (2011-jelenleg is)

2013. dec. 1. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!