Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » S. O. S. Frissíteni szeretem...

S. O. S. Frissíteni szeretem volna egy Samsung galaxy ace-t, Cyanogedmod-dal 4.3-ra. De nem sikerült, Bekapcsol de a Samsung feliratnál nem megy tovább!?

Figyelt kérdés
2014. jan. 26. 21:08
 1/6 A kérdező kommentje:
Hazavágtam rendesen! valaki aki ebben jártass legyen szíves segíteni. Üdv
2014. jan. 26. 21:09
 2/6 anonim ***** válasza:
Ilyen nekem is volt párszor. Vagy fél órát vártam de még akkor se jutott tovább. Volt, hogy kikaptam az akksit majd vissza és utána bekapcsolt rendesen, vagy formázás. Ha az sem volt jo akkor újra rá raktam a CM-et. (odinnal csináltam mindig és s3 minim van)
2014. jan. 26. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Értem.esetleg tudnál linkelni valami linket ahonnan letölthetem a gyári romot? vagy ami működik,és le van írva hogy hogyan kell frissíteni odinnal?
2014. jan. 27. 07:21
 4/6 anonim ***** válasza:

Melyik szolgáltatótól van a telefon?


Az Odint azt igy kell belőnöd [ [link] ]és a telefont "Download" modban kell csatlakoztatnod a géphez. Majd a PDA gombot megnyomva kell a rom fájlt kiválasztanod és utána start!

2014. jan. 27. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Egyébként...


[link]


Itt beállítod a telefont tipusát meg a szolgáltatót és REGISZTRÁCIÓ UTÁN le tudod tölteni. Többet nem tudom mert nem regisztráltam!

2014. jan. 27. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a segítséget.Sikerült megoldani! 4.2.2-es Rom-ot raktam fel.ezzel jól működik csak a tárhelyet nem látja.de mostmár tudom hogy hogyan kell Rom-ot cserélni :)

Üdv.

2014. jan. 27. 17:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!