Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Windows Phone vagy Android?

Windows Phone vagy Android?

Figyelt kérdés
Nektek melyik jön ne jobban és miért?

2014. jan. 27. 07:22
 1/2 Emberek ***** válasza:
100%

WP: gyors, megbízható, stabil rendszer, a csempéken azonnal látni, ha valami változás történt (üzenet jött, stb), kevéssé személyre szabható, viszonylag kicsi alkalmazáskínálat, nokiák esetében ingyen offilne navigáció, viszont kiforratlan még, nem ingyenes a licensz, de biztos jönnek WP8-ra 2017-ig frissítések


Android: eleinte gyors, de nem megbízható, akad, lefagy (a gyengébb alsókategóriás modelleken), itt le kell húzni a redőnyt az értesítésekhez, viszont teljes mértékben olyanra alakítod amilyenre Te akarod, egy kiforrott ingyenes licenszelésű rendszer, ugyanakkor kitudja kijön-e a legújabb droid az éppen aktuális telefonodra (ha az nem felső, vagy csúcskategóriás)

2014. jan. 27. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

#1


Kijavítom azt, ami nem igaz, max szar telefonokra:


- "eleinte gyors": hülyeség, ha jót veszel, évek múlva is ugyanazt a sebességet hozza

- "nem megbízható": szintén nem helyes, a kínai csodákon és az alsókategóriás vicceken kívül szinte az összes megbízható

- "akad": szintén, alsókategória felett már nem probléma



"a csempéken azonnal látni, ha valami változás történt"


Ez igaz, viszont ez egyáltalán nem szó, Androidnál ott vannak a widgetek, és akár egy-az-egyben WP8 kinézetet, élőcsempével meg mindennel beállítasz, vagy akármilyen módon, de látod, ha változás történt.


Remélem nem hangzik úgy, hogy a WP-t fikázom, mert a WP8 nagyon jóra sikerült, és semmi baj vele, szoktam is ajánlani embereknek, szóval nem támadom azt, és az Androidot istenítem. De azért ha valaki hülyeséget ír, azt kijavítom.


Nekem amúgy az Android jön be jobban, mást nem is tudnék használni, mert én szeretem személyreszabni a készülékeimet, és nem létezik még egy olyan OS, ahol ezt olyan szinten megtehetném, mint az Androidon.

2014. jan. 27. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!