Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Egy Iphone-t meddig keresnek?

Egy Iphone-t meddig keresnek?

Figyelt kérdés
Elhagytam az Iphone-om és bejelendtem a rendörségen... A szolgáltato is keresi vagy hogyan működik ez?

2014. jan. 27. 16:16
 1/5 anonim ***** válasza:
Senki sem keresi.
2014. jan. 27. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Mi az h nem?:0
2014. jan. 27. 16:22
 3/5 anonim ***** válasza:
Az úgy működik, hogy bejelented, megcsinálják a szükséges adminisztrációs munkát majd egy idő múlva kiküldenek egy levelet, hogy az eljárást megszüntették és nem foglalkoznak többet az üggyel. Nem mintha amúgy foglalkoztak volna vele. Elég ritka az az eset amikor tényleg foglalkoznak az ilyen ügyekkel.
2014. jan. 27. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Azt jelenti, hogy le sem xarják. Kábé annyira érdekli őket, mintha a biciklidet lopták volna el. A felhőben talán rá bírsz keresni a helyére ha még be van kapcsolva, de a traffipaxozás nagyon lefoglalja az állományt. Akkor találják meg, ha egy bűncselekményben valakinél megkerül...
2014. jan. 27. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

"Elhagytam az Iphone-om és bejelendtem a rendörségen... "


Mit? Hogy elhagytad? Szerinted a rendőrség a talált tárgyak osztálya?


Maximum lopás esetén foglalkoznak vele, de jobb dolguk is van annál.


Nem igazán kereskednek, mivel az operátor nem adhat ki neked információt a telefonról, max a rendőrségnek. Nem igazán hiszem, hogy a rendőrség ráállna az ügyre, akkor fogod visszakapni a telefonod max ha megtalálják valamilyen razzia során. Kérheted a készülék hálózatból való tiltását.

2014. jan. 27. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!