Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Beleejtettem a mobilomat a...

Beleejtettem a mobilomat a vízbe, megtöröltem, megpróbáltam bekapcsolni, már teljesen menthetetlen?

Figyelt kérdés
Nagyon ki vagyok, véletlen beleejtettem a Samsung Galaxy Mini-t a vízbe. Gyorsan kikaptam, szétszedtem, megtöröltem, egy picit hajszárítóztam, de azt se sokáig, tudom már nem kellett volna, most olvastam a neten.. Sőt, aztán még meg is próbáltam bekapcsolni. Én hülye.. Csak fogalmam sem volt hogy mi ilyenkor a teendő és teljesen pánikba voltam. Elindult, aztán kiírt valami Error-t meg hogy "update" valami blablabla és aztán leállt. De most szét van szedve, de szerintetek már menthetetlen? :(

2014. jan. 27. 16:45
 1/4 anonim ***** válasza:
Ne sajnáld. Ilyen szart lehet venni bagóért.
2014. jan. 27. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
de nekem nincs újra pénzem
2014. jan. 27. 16:55
 3/4 dersol ***** válasza:

Ha nem indítod, és kiszárítod, simán lett volna esély hogy megy.

De így sajnos buktad.

Eltudod adni hardverapro.hu-n pár ezresért, de ilyet már ne vegyél.

2014. jan. 27. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
de igen, bekapcsoltam 2 nap szárítás után és ugyan úgy működik minden, mintha mi sem történt volna!:)
2014. febr. 3. 17:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!