Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan lehet az előző telefono...

Hogyan lehet az előző telefonomról a számítógépre felmásolt telefonkönyvet Iphone-ra másolni?

Figyelt kérdés
Az előző telefon Samsung S8500 volt ezért nem bírom átküldeni a számokat, bepötyögni meg nagyon sokáig tart. Azért tettem gépre, mert hátha sikerül, de nem megy....

#iPhone 5 #telefonszám frissítés
2014. jan. 27. 16:47
 1/4 A kérdező kommentje:
Ja jelenleg Iphone5 van.
2014. jan. 27. 16:50
 2/4 anonim ***** válasza:
milyen formátumban vannak? a legcélszerűbb, ha gépről belépsz az icloud.com-on, és oda feltöltöd őket. ezek után csak telefonon be kell állítani az icloud menüpontban hogy a kontaktokat is szinkronizálja(de ha be vagy lépve telefonon, akkor ez automatikusan be van kapcsolva).
2014. jan. 27. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Ja megtaláltam lent baloldalt a beállításokban az importálást, de túl nagy elvileg a fájlméret, ezért nem fogadja el... VCF fájlt lehet valahigy csökkenteni? Fotó sincsen benne.
2014. jan. 27. 19:39
 4/4 A kérdező kommentje:

Hopsz elszámoltam, a régi telefonos címke harmada az Iphonosnak.


Kontaktok

◾Kontaktkártyák maximális száma: 25 000

◾Kontaktkártya maximális mérete: 256 kB ◦Kontaktfotó maximális mérete: 224 kB


◾Kontaktcsoport maximális mérete: 256 kB

◾Az összes kontaktkártya maximális mérete: ◦Kártya szövege: 24 MB

◦Kártyafotók: 100 MB


◾Támogatott fájltípusok a kontaktfotók esetén: JPEG, JPG, BMP, PNG, GIF

◾vCard kártyákra vonatkozó importálási korlátozás: ◦vCard kártyák maximális száma: 25 000

◦vCard kártya maximális mérete: 256 kB (fotó + szöveg)

◦Maximális fotóméret vCard kártya esetén: 224 kB

2014. jan. 27. 19:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!