Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért nem indul el az ébresztő...

Miért nem indul el az ébresztő ha ki van kapcsolva a telefon?

Figyelt kérdés
Samsung Galaxy S Advance
2014. jan. 27. 18:56
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Mert Androidos.

Egy megoldás van,ha kikapcsolás helyett repülö üzemmodba teszed a készüléket éjszakára.Én igy szoktam.

2014. jan. 27. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Azért amiért a számítógéped sem értesít a legújabb frissítésekről ha ki van kapcsolva.
2014. jan. 27. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
#1-et kiegészíteném annyival, hogy ez nem Android specifikus dolog, WP és iOS sem ébreszt kikapcsolva. Tudomásom szerint az egyetlen telefonos OS, ami erre képes volt, az a Symbian. De most őszintén: amilyen lassan bootolnak ezek az eszközök (egy "butatelefonhoz" képest), miért kapcsolod ki repülőmód helyett?
2014. jan. 27. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Okostelefonok nem tudnak kikapcsolva ébreszteni
2014. jan. 27. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Eddig még nem próbáltam a repülő üzemmódot.

Az milyen? Lassabban merül közben az aksi?

2014. jan. 28. 07:19
 6/11 A kérdező kommentje:
Repülőüzemmódban kikapcsolva is megszólal?
2014. jan. 28. 21:32
 7/11 anonim ***** válasza:

Repülőüzemmódban lekapcsolásra kerül az összes rádiós egység, azaz nincs mobilhálózat, nincs wifi, BT... Emiatt kevesebbet fogyaszt.

Természetesen ilyenkor hívni sem tudnak, már ha ezt értetted a "meg tud szólalni" alatt. Ébresztőóra működik.

2014. jan. 28. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Repülőüzemmód nem teszi lehetővé, hogy kikapcsolt telefon is tudjon ébreszteni (mint írtuk, nem képes rá a telefon, ahogy a mai eszközök zöme sem), csak annyiban ekvivalens kikapcsolással, hogy egyrészt hívni nem tudnak, másrészt kevesebbet fogyaszt (de e téren kikapcsolás nyilván jobb).
2014. jan. 28. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
A Nokia lumia képes kikapcsolt állapotban ébreszteni, és egyben bekapcsolni. Ezt nagyon hiányolom a többiektől, mert ez nagyon jó dolog. Sajnos a többiek erre alkalmatlanok!
2018. márc. 11. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Érdekes. Nekem a régi Allview telefonom ébresztett kikapcsolt állapotból is. Ráadásul dual sim-es volt. Sajnos a mostani Samsung nem ébreszt. Ez van.
2019. febr. 16. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!