Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Megéri Lumia 1520-at venni?...

Megéri Lumia 1520-at venni? új telefonon töröm a fejem.

Figyelt kérdés

szerettem az android határtalan alkalmazáslistáját

de amikor megvettem az első wp-met (lumia800)

már nem akarok váltani

annyira stabilnak éreztem a rendszert már a l800 alatt is h lehetetlen véletlenül sem akadt meg soha..és sosem fagyott


de ha lenne ilyen megbízható androidos készülék akkor lehet elgondolkodnék...

iphoneokat meg csak parasztvakításnak találom szvsz

olvastam egy cikket hogy egy iphone 5 előállítása anyagostól munkadíjastul 48 ezer HUF

tudom h a vevő a fejlesztést is megfizeti vételkor de minden darabon 200 rongyor keresni pofátlanság..


szóval ezen a szálon jutottam el a 1520-ig

vannak esetleg érvek ellenérvek netalántán tapasztalatok?

a válaszokat előre is köszönöm



2014. jan. 27. 19:52
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Az új Lumiák jók, ahogy az összes iPhone is jó. Androidos telefonokról nincs közvetlen tapasztalatom.
2014. jan. 27. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
volt már ilyen telód? az iphone-tól csak a rossz ár/érték arány miatt zárkózom el..biztos jók, az android-nál meg az volt a bajom h minden egyes modell amihez szerencsém volt, akadozott meg le is fagyott párszor...az s3-al nemegyszer volt h menü gombot megnyomva homokórát mutatva váratott a telefon pedig alig volt rajta alkalmazás..
2014. jan. 27. 19:56
 3/11 Escabor válasza:
Jó a Lumia-k me az iPhone is,nekem van tapasztalatom az Android telefonnal mert nekem is az van most.
2014. jan. 27. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 meszike91 ***** válasza:
27%
Teniszezni jó lesz
2014. jan. 27. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

köszi de ping pongozni kellene XD


egyébként nem zavar a mérete, sőt!tetszenek a tepsiPHone-ok

2014. jan. 27. 20:06
 6/11 anonim ***** válasza:
Nálam éppenséggel van most egy tesztelésre, és nagyon tudom ajánlani neked... WP8.1-es frissítéssel maga lesz a tökély, de már most is megéri a pénzét!
2014. jan. 27. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Itt egyes. Nekem 920-asom van, a családban van egy 1020-as és egy 520-as is. :) mindenki elégedett a telefonnal. És a legjobb az, hogy normál használatban az 520-as nem lassabb a jóval drágább társainál.
2014. jan. 27. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

6. válaszoló!

esetleg privátban válaszolnál pár vele kapcsolatos kérdésre?


amugy főként fényképezésre, sorozatnézésre(sokat utazom) és böngészésre facebookozásra kellene, és ha olyan jó a 8.1 akkor pár alkalmazásra

sokban különbözik egy wp7-es készüléktől?

2014. jan. 27. 20:21
 9/11 anonim ***** válasza:
A kinézeten kívül, szinte mindenben különbözik, ég és föld a kettő funkcionalitás és alkalmazáskínálat terén is. Az akksi bivalyerős benne, MoliPlayerrel mindent le tudsz rajta játszani felirattal, Facebook BETA rendesen jelez, a beépített csevegő pedig megbízhatóan végzi a dolgát.
2014. jan. 27. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

úúúúúristen

pont ezek voltak azok ami miatt még mindig kifogásolhatónak tartottam a wp-t de még ezek miatt sem váltottam volna vissza soha androidra...

de így már sztem holnap megyek is a tmobileba:)

köszönöm a válaszokat!

2014. jan. 27. 21:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!