Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mennyire tartósak a Nexus...

Mennyire tartósak a Nexus készülékek?

Figyelt kérdés
Anyaghasználat mien? Nexus 4-et megéri megvenni most?

2014. jan. 28. 14:36
 1/6 anonim ***** válasza:
Nexus 4-et megéri megvenni. A büdös életbe nem akad meg, főleg nem fagy le. Az anyaghasználatra nem lehet panasz, éppúgy, mint az összeszerelési minőségre sem.
2014. jan. 28. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Na-na, azzal vitatkoznék, h nem laggol. Már akinek! Fagyásról is lehet olvasni, de az ritka. A laggolás viszont nem egy ritka eset. És itt most nem pillanatnyi alacsony ram mennyiségről beszélek!

Egyébként szép készülék, jó anyaghasználat, és összeszerelési minőség jellemzi. A fura csillogós hátlap kelthet egy picit "gagyi" érzést, de ez egyén függő.

Egyébként elég erős még a mai napig, az h megéri e, attól függ, mennyiért!

2014. jan. 28. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

"Na-na, azzal vitatkoznék, h nem laggol. Már akinek! Fagyásról is lehet olvasni, de az ritka."

Ilyen nincs. Egy telefont ha sorozatba gyártanak, akkor nincs olyan, hogy az egyik szar, a másiknak meg semmi baja.

És mivel én nem internet alapján írom amit írok, hanem tapasztalatból, nyugodtan elhiheted, hogy nem laggol és nem is fagy.


"Egyébként elég erős még a mai napig, az h megéri e, attól függ, mennyiért!"

VIP-Phone 90 ezerért vesztegeti.

2014. jan. 28. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

"Egy telefont ha sorozatba gyártanak, akkor nincs olyan, hogy az egyik szar, a másiknak meg semmi baja" - legalább ekkora h.lyeséget ne írnál :D Mindegyik telefont sorozatba gyártják, mégis akad selejt. Ez nem azon múlik, hogy sorozatba gyártják e vagy sem. Lehet h hibás ram vagy más kerül bele. Egyébként meg az alkatrészek mind más minőségűek, nincs egyforma, hiába ugyanaz van írva. Procinál is van órajel eltérés, de persze ez minimális. Pl 2 Snapdragon 800 között is lehet eltérés, sőt, van is! Lehet az egyik minusz 20,30 Mhz-el kevesebb, és? Már gyengébb, nem?


A fagyást írtam internetről, nekem is van egy N4em. Nem mondom, nem mindennapos jelenség a lagg, de VAN! A fagyást pedig más felhasználók írták, azért írtam.

Azaz ha a fagyást nem is vesszük ide (pedig van), a lagg nálam, SZEMÉLYES TAPASZTALATTAL VAN!


H.lyeségeket meg ne írj! Elhiszem h a tiéd hibátlanul működik, hisz ez lenne a normális. De akárhány készülék van, mindből akad rossz, vagy gyengébb minőségű. Ez van!


Tehát felőlem írhatod a személyes tp-det, ez 1 a sokból! De van több. Nem azt mondom, h minden 2. vagy 3. készülék sz.r, csak azt, h a lagg jelen van, és elvétve fagyás is lehet. És természetesen peche van, aki ilyet fog ki

2014. jan. 28. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nexus 4-en csak nagyon ritkán van lag, az, hogy talán heti egyszer van egy minimális, egy tizedmásodperces az semmi, annyi még akár iOS-en is előfordulhat.

Ha nálad ennél több van, akkor csinálj egy factory resetet vagy valami, mert nem normális.

2014. jan. 28. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Ennél a VIP Phone- nál ha megveszem akkor gyártói garanciát adnak?

A bolti gariról nem sok jót hallottam.

2014. jan. 28. 20:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!