Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Honnan tudom letölteni samsung...

Honnan tudom letölteni samsung galaxi minihez gyári romot? A telefon 20-as.

Figyelt kérdés
A válaszokat előre is köszönöm.

#SAMSUNG-GALAXI-MINI-ROM
2014. jan. 28. 16:19
 1/2 anonim ***** válasza:
A Sammobile.com-on próbálkozz, keresd meg az alapsávverziódnak megfelelő, magyar, telenoros romot (már ha a 20-as a Telenort jelenti). Ha kártyafüggetlen a gép, akkor csak az alapsávoddal törődj (ezt amúgy a "letöltő módban" tudod megnézni az Odinban, Home+Bekapcsoló+Hangerő le), azt rakd rá gépes odinnal (ne telefonról!). Alapsávoddal meg nem egyező rommal és/vagy (nem kártyafüggetlen telefonnál) nem magyar telenorossal NE próbálkozz mert elképzelhető hogy bukod a telefont, higgy nekem, már egyszer megszívtam egy Mini 2-vel!
2014. jan. 28. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen
2014. jan. 29. 18:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!