Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nektek az Xperia Z-nek kibirja...

Nektek az Xperia Z-nek kibirja egynapig az akkuja töltés nélkül?

Figyelt kérdés
2014. jan. 28. 19:40
 1/9 anonim ***** válasza:
62%
Ha nyomkodom nem, de nem azért vettem 4 magos telefont 2 gb ram-mal hogy ne engedjem szabadjára a tudását és hogy lekorlátozzam a teljesítményt hogy tovább bírja :)
2014. jan. 28. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

hanem azért hogy egész délután kikapcsolva legyen a zsebemben...de este feltöltöm és holnap délelőtt megint nyomkodomXD


egyébként idegesítő hogy ugy vannak összerakva ezek a tepsimonilok 2100mAh meg 2600mAh-s akksikkal hogy ne bírjon egy napot sem...

2014. jan. 28. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
az az idegesítő, hogy nem bírnak belerakni egy olyan fajta akku technológiát , ami jól bírná, mert már pár éve ez a helyzet, a csúcsmodelleknél pláne, hogy ott a bivalyerős vas, cserébe viszont töltheted naponta, jobb esetben másfél-kétnaponta
2014. jan. 28. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Jól vagytok már, lehet venni nokia 6070-et, és telefonálgathattok napokig... Ha jobb aksit akartok fizessétek meg, így is az egyik legdrágább elem a telefonban szinte az aksija, de ha ti akartok egy 2600mah os aksi helyére egy 7000-reset akkor nem 200.000 lesz a telefon hanem 300.000.. Mi a bánatnak vesz olyan ember szuperokos telefont ha nem használja ki? Egyébként van akkumlátor bank, ja és ha jól emlékszem a töltőt magaddal viheted, nincs az aljzatba betonozva...

én napi 2x töltöm a telefont, de linux-ot is futtatok rajta néha napján, és egyéb érdekes dolgokat is csinálok, amiket egy gyengébb de tovább tartó telefon nem tud..

2014. jan. 28. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
3-as akkor kérlek állíts elő olyan technológiát... gondolod ha nem tudnának bele olyat rakni ami bírja 3 napig nem raknának? ha okosan használjuk a telefont, reggeltől estig kitart, persze nem akkor, ha egész nap nyomkodjuk, de aki csúcskészüléket vesz, nicns ideje egész nap nyomkodni, mert annak az árát meg is kell keresni, ha meg mégis van, ne panaszkodjunk azon, hogy jaj fel kell tölteni...
2014. jan. 28. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
5: Van már olyan, csak csillagászati az ára, de majd idővel lejjebb megy majd ha találnak olcsón előállítható módszereket is.
2014. jan. 28. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

de most én pl iskolába járok

reggel a vonaton zenét hallgatok

nap közben böngészek facebookozok..

délre a telefon szól hogy finító

3-ra vagyok otthon hogy bekapcsoljam és még ott a fél délután..

nem egészséges

a nokia most tudott tenni az uj lumiájába 3400mAh-s akksit a samsung miért nem?

2014. jan. 28. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Wadmalac ***** válasza:

Nekem átlagban két napot megy.

1. barom FB alkalmazás letiltva, böngészőből fészezek

2. wifi beállítva, hogy csak ott legyen aktív, ahol van bejegyzett wifi kapcsolatom

3. nem használom walkmannek

4. ritkán játszom rajta, nem PS helyett vettem

5. BT csak akkor van bekapcsolva, ha kell is (kihangosító, headset stb.)

6. éjjelre repülő módba teszem

7. nem töltögetem összevissza, hogy összekócoljam a battery_stats fájlt, ha töltöm, 100%-ig

8. nem használok folyamatosan háttérben futó appokat

9. nem videózok full HD-ben, csak HD-ben

10. nincs a kezemhez nőve, van más szórakozásom és társasági életem is a mobilon kívül

:D

2014. jan. 29. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Wadmalac ***** válasza:
Kihagytam, automatikus képernyő fényerő bekapcsolva, képernyő kikapcsolás 10 mp-re állítva.
2014. jan. 29. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!