Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Lumia 1520 vélemények? Van...

Lumia 1520 vélemények? Van jobb teló ebben a kategóriában?

Figyelt kérdés

2014. jan. 28. 19:46
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
.
2014. jan. 28. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Szerintem nagyon jó telefon.

Nekem egy lumia 920-om van. Eddig meg vagyok vele elégedve.


Valószínűleg ezek lesznek a wp8.1-ben

[link]


Itt pedig egy teszt az 1520-asról.

[link]

2014. jan. 29. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Ha rám hallgatsz, te senkinek a véleményét nem veszed figyelembe hanem csak megnézed az operációsrendszereket és meg van a választás. Egy példa veszel egy Gamer pc-t és linux van rajta akkor hiába vetted meg nem érte meg. Aki nem tudná az android egy kalap.....r. Még az ilyen galaxy s3 makon is szaggat. Windows phone egy ugynevezett sablon operációs rendszer ami anyit takar hogy kevesebb testreszabbhatóbb dolog van mint az androidon vagy kevesebb program van. De NEM SZAGGAT vagy laggol kinek hogy tetszik. Nekem Lumia 800 am van és mát megvan2012 óta nem akarok telefont váltani mert ez a legjobb op és telefon, de jött az új generáció. Lumiákból semmi sem hiányzik és marha olcsók. Ja és minden telót köröznek teljesítményből. Úgy hogy dönts! Amit leírtam az minden betűjében igaz! Ha van géped és windows akor tetszeni fog.
2014. jan. 30. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 Barney96 ***** válasza:
60%
Az előző véleményhez annyit hogy lumiásként mondom hogy nem egészen úgy van, az android se retek sz*r és a wp sd hibátlan. csak mások, droid alá kell a hw, hogy menjen, wp alá nem feltétlenül. És amúgy a desktop win egy kicsit más mint a wp
2014. jan. 31. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!