Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Leírnátok nekem a véleményetek...

Leírnátok nekem a véleményeteket az alábbi szempontokból a Samsung Galaxy Expressről?

Figyelt kérdés
A telefon kijelzője hasonlít a galaxy s3-éra? illetve az előlapi kamera HD-ban vesz fel? És az 5 megapixel látszódik az elkészített képen? a telefon elfér egy tenyérben? a wifi szenzora erős? gyors? Köszönöm!

2014. jan. 29. 19:27
 1/5 anonim ***** válasza:

a s3 kijelzőjétől kicsit eltér

0,2"-al kisebb

nem super amoled ahnem sima amoled

a pxelsűrűsége is elmarad az s3-étól


ha kellően ránagyítassz biztos látható mind az 5 000 000 pixel de ez ink csak névleges méret szokott lenni..olyan samsungos..


4,5"-os méretével a pont kényelmes a tenyérben és sztem még a pont egy kézzel kezelhető telók közé tartozik


a wifi szenzor erősség alatt nem tudom pontosan mit értessz de asszem pont azt kapta mint az s3

nem szokott velük baj lenni

2014. jan. 29. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Pedig de, Super AMOLED van benne, de igazából lényegtelen, mert ugyanaz a technológia, csak super amoled esetén a digitizer a kijelzőbe van integrálva, képminőség terén viszont változatlan.


Egyébként legolcsóbban 70k-ért láttam a telefont, annyiért nagyon rossz, 50-ért kapsz már ilyen tudásút.

2014. jan. 29. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
tényleg super amoled...rosszul emlékeztem
2014. jan. 29. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
előfizetésben viszont eléggé olcsó. :) köszönöm a válaszokat!
2014. jan. 29. 19:57
 5/5 anonim ***** válasza:
De gondolom előfizetésesen még olcsóbb az olyan telefon, ami kártyafüggetlenül is olcsóbb.
2014. jan. 29. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!