Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Megéri a nexus 5 az árát?

Zaly kérdése:

Megéri a nexus 5 az árát?

Figyelt kérdés
a gondom az, hogy nem lehet sd vel bővíteni+ elég gyenge az aksi ideje

2014. jan. 29. 20:33
 1/5 anonim ***** válasza:
Mind1ik nexus megéri.
2014. jan. 29. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

A Nexusok a kifejezetten jó ár/érték arányukról (is) híresek, természetesen megéri.

Nem tökéletes telefon, ahogy írod aksijuk nem a legnagyobb, meg nem is bővíthető (bár ez nem tudom kinek gond, 16 GB a legkisebb, arra azért fér elég program, zene, filmet meg csak nem telefonon néznek, ha igen, akkor meg nagyobbat kell venni).

2014. jan. 29. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
nem ismerem a nexust, de negativ kritikát halottam már az összes gyártó modelljéről, illetve gyártóról a nexusról még sosem, a korlátozott rom az furcsa számomra is, és nem értem miért nem lehet megoldani a memóriakártyás dolgot, de pl ott az iphone meg egyre több ilyen készülék szóval nem egyedi eset és ha raknak bele minimum 16-ot azzal már elvan az ember úgy gondolom
2014. jan. 29. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

"negativ kritikát halottam már az összes gyártó modelljéről, illetve gyártóról a nexusról még sosem"


Lehet én értelmezem rosszul az írásod, de ez alapján az jön le, hogy szerinted a Nexus az egy gyártó.

Kijavítanálak, a Nexus az nem gyártó, a Nexus készülékek a Google referenciakészülékei, és nincs olyan, hogy Nexus gyártó, mindig mást kér fel a Google, hogy gyártsa le, utóbbi kettőt LG csinálta, előtte Samsung, stb.

2014. jan. 30. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
mekkora baromságot írtam, igazad van nem tudom miért írtam :D igazad van és tisztában is voltam vele
2014. jan. 30. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!