Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ha egy szolgáltatónál tiltó...

Ha egy szolgáltatónál tiltó listán vagyok másik szolgáltatótól vehetek telefont + kártyát?

Figyelt kérdés
T-mobile nál tiltó listán vagyok, megszivattak rendesen. Most kötbért részletre fizetem de mig nincs kifizetve addig tiltva maradok és feltöltős kártyám se lehet náluk. viszont igy telefon is használhatatlan mivel t-mobile függő. Lehetséges hogy más szolgáltatónál vegyek új készüléket és kártyát?
2014. jan. 30. 10:50
 1/8 anonim válasza:
Nem. Szolgáltatótól nem, mert van egy egymás közötti listájuk, mint a BAR lista. Viszont sok üzletben árulnak ilyen "instant" sim-et, pl. CBA-k ban, az vodafonos, de tescos, blue mobilos vagy MOL mobilost szerintem fogsz tudni vásárolni. Mert hogy ott nem kell igazolnod magad ;)
2014. jan. 30. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen :)
2014. jan. 30. 10:56
 3/8 anonim ***** válasza:
én ugy tudom hogy miután kifizetted a tartozást még 5 évig tiltólistás leszel..sima sim kártyát meg vehetsz bárhol
2014. jan. 30. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Jaa.Csak az első hsz.-ben említett kártyák nem jók a T.függő telefonodba.
2014. jan. 30. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
ez egyértelmű ;)
2014. jan. 30. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat, tudom h tmobile fuggobe nemjo. Azert kerdeztem h keszuleket tudok e kihozni. Pl vodafone kartyam van is azert kerdeztem keszuleket lehet e
2014. jan. 30. 17:04
 7/8 anonim ***** válasza:
sima kártyás telót vehetsz bármikor bárhol..
2014. jan. 30. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Füzi Péter válasza:
Szia! És ha esetleg Bankilag lennék BARD listás attól még telefont tudnék kihozni előfizetéssel?
2016. márc. 15. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!